reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA dla malucha (i mamy do szpitala)

Ja na starynkiewicza i nie można było pić, a cała ciążę na karowej prowadziłam i mówił mi gin że też tam nie będę mogła pić.
No nie ważne, teraz też nie będę mogła pić ani jeść bo na 90% chcę cc ( chociaż wciąż mnie kusi sn - ale chyba za bardzo się boję po pierwszym porodzie i z opowieści "plastycznych dolnych części ciała" koleżanek)
No a ja wedle waszych wskazówek piorę i piorę i prasuję. zostały mi jeszcze po Bartku ciuchy na 74-86 ( ale te chyba zostawię na kiedyś tam po porodzie).
Wywaliłam 80% Bartka ciuchów co dla dziewczynki nie bardzo - tak od 0 - 2 lat ( gdzie większość na 62 - 74) i zrobił się z tego gigantyczny karton ważący 6kg ! a dla małej mam drugie tyle i jeszcze sporo odłożone po Bartku. Teraz się zastanawiam co z tym mega kartonem zrobić - bo nie chce mi się robić zdjęć i wystawiać i prać i prasować ( a można by było kurcze trochę zarobić :( ale leń ze mnie) więc pewnie oddam komuś.
Poszłam dzis po rękawiczki dla Bartka i tyle pięknych malusich ciuchów było dla małej w kuszących przecenach - ale dalam radę nic nie kupić :tak: - no bo mam od cholery od koleżanek ciuszków.
 
reklama
poczytałam ciut...
i jestem w szoku, ze gdzieś nie pozwalają pić podczas porodu! bez jaj;]
u nas też zalecają branie malej buteleczki z dzióbkiem , a do tego czekoladę czy mleczko w tubce...
 
MaMicurina w razie gdybyś musiała mieć CC i być znieczulana ogólnie - lepiej jak jesteś na czczo bo wtedy łatwiej dobrać znieczulenie i dużo lepiej się czujesz po wybudzeniu :sorry:tak przynajmniej nam mówili na szkole rodzenia cztery lata temu
 
Raczej chodzi o to ze wrazie cc tak jak przy kazdej operacji czlowiek musi byc naczczo bo jak by doszlo do przeviezcia jelita to jak sa puste to jest szansa przezycia a jak pelne to juz po ptakach.
 
Maria chyba nie bardzo bo można być na czczo i mieć pełne jelita :-)
Bardziej lewatywa by była obowiązkowa niż nie jedzenie :-D:-D:-D
 
Mini normalnie przed kazda operacja kaza byc na czczo i chca robic lewatywe. Mialam juz 7 operacji roznych i za kazdym razem ten sam proceder.
 
reklama
Maria do operacji nogi też każą być na czczo a tam chyba nie istnieje ryzyko przecięcia jelita :-D
no chyba że trafi się zamaszysty chirurg :-D:-D:-D
 
Do góry