reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla Maluszka- rady i porady

fajny ten nawilżacz. My mam stary od mojego brata prezent na chrzciny...ale to kolos i nawet by mi tonie przeszkadzało tylko ma debilnie krótki kabel....koło łóżeczka nie mamy miejsca na zaden stolik, a na półce bez sensu bo nici z nawilżania...chusteczki zawsze zagrzewałam w dłoni bo inaczej był ryk :-) mój mały książe szybko nas wytresował ;-) tak samo jak musiałam grzać w łazience do kąpieli tak by różnica temp wody i powietrza była jak najmniejsza...bo tylko w takich warunkach udawało sie porządnie rozmasować brzuszek i przesypiał pięknie nocki...
 
reklama
monic_; baaardzo ladny organizer :-) ja teraz tez poluje na takie gadzeciki dla maluszka :-) Za wczesnie pokupowalam wyprawke i teraz szukam na jakie ladne rzeczy zmoge jeszcze powydawac pieniazki znalazlam np. pudelko na mokre chusteczki zeby nie wysychaly ;-):
Zobacz załącznik 546702
Teva? gdzie mozna kupić takie pojemniczki?



Tu macie kolejny gadżet - Pojemnik na mokre chusteczki - Przydajesie.pl

na tej stronce jest ich mnóstwooooo, tylko trzeba być przy kasie bo większość cen szokuje.

Ale nieraz czytałam chwalenie się burżujskie bauhahaha wiec luz :-D
 
malbertka fajny ten pojemnik na chusteczki, przy Gosi często denerwowało mnie, że te chusteczki wysychają... ale latem jak był gorąc, to je zostawiałam na parapecie, a pod koniec opakowania to zamknięcie z taśmy praktycznie nie działało.


A ja polecam body rozpinane (jak ktoś jeszcze nie ma). Podkusiło mnie, żeby uzupełnić zapasy, jak te śniegi za oknem nie chciały stopnieć, bo ja to na bieliznę pod pajaca zamierzam stosować.
BODY rozpinane pajacyk długi r 62 BAWEŁNA wyprawka (3148385546) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
wprawdzie jeszcze nie prałam, ale wydają sie być fajnej jakości, a taki patent zapięcia super sprawdza sie przy noworodku.

A teraz jak patrzę na tempo wzrostu temperatury, to mam wątpliwość, czy pod pajaca będzie potrzebna dodatkowa bielizna. Ponoć po ziemie ma być od razu lato
Dobrze, że się powstrzymałam przed kupnem kombinezonu ocieplanego, bo bym dopiero sobie pluła w brodę.:-D
 
reklama
Nef - dokładnie takie body miałam do szpitala,:-D super sprawadla "początkujących", do tego zakładałam pajacyk, też rozpinany i super sięzmieniało pieluszki. A ja żeby było śmieszniej w tym tygodniu dostałam chyba 4kombinezony zimowe i kilka kurteczek od kuzynki, tak więc mały może sikać ilechce na spacerze, będę miała w co przebierać, tylko żeby od razu na 25 nie wskoczyło:-D
 
Do góry