reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla Maluszka- rady i porady

Dziewczyny ja teraz troche z innej bajki, ale musze sie pochwalic !!!
Kupiliśmy w końcu pojazd dla naszej Lenki :-) jestem mega szcześliwa ze mam to juz z głowy
Oto i on :

Mutsy Slider

Tylko że nia ma tu juz mojego kolorku, kupilismy różowy, tzn różowo- czarny. Jak bedzie w domku to wkleje zdjecia. Ciesze sie baaardzo, mam nadzieje ze słusznie :tak:
 
reklama
Odnośnie mojej wyprawki to mam całkowity zakaz kupowania ubranek.
Wylicytowałam aukcję na all. No nie wszystkie rzeczy mi się podobają ale było tego ponad 30 szt. więc część odłożyłam od razu. A kolejna paka od mojej psiapsiecióły ogromna z pięknymi ubrankami i do 9 miesiąca mi na bank wystarczy.
Z ważniejszych zakupów to mebelki do pokoju bo już jest wymalowany. Nic mi się nie podoba. Standardowo chcę się zmieścić w jakieś kwocie a tu zonk same badziewia.

Mam pytanie odnoście wózka Graco Symbio zachorowałam na niego. Ma może go któraś z was lub zna opinie?
 
ankzoc dobrze pamietasz kochana :-) chciałam Evo, w sklepie mi sie podobał ale ale jak zobaczyłam go na spacerku, tak w "akcji" to jak na Mutsy, to strasznie niski mi sie wydawał i stwierdziłam że juz mój zachwyt nim minął :tak: takze postanowiłam kupic ten. Tak naprawdę w dużej mierze kierowałam sie kolorem, przez to że z Julą miałam czarny, teraz juz chciałam cos bardziej dziewczynkowego :zawstydzona/y: hahahhaha. No zobaczymy, mam nadzieje ze bedzie ok :tak: wstyd sie przyznac ale nie widziałam go na żywo :zawstydzona/y: mam nadzieje ze nie był to błąd.
W czwartek zdam całą relacje, jakie mam pierwsze wrażenia :-):-):-)
 
Ja sobie też odpuszczam wszelakie zakupy do marca/kwietnia.
Przyszły dzisiaj bodziaki i spodenki, które kupiłam na allegro.. Ale mam tych ciuszków teraz :p
Brakuje tylko niani, leżaczka i wózka. Oo może jeszcze jakiś stanik do karmienia.. albo dwa.
Mam nawet już smoczki, zawieszki na smoczki, butelki, szczotkę do mycia butelek... Szaleństwo :p

Izunia - fajny wózek :)
 
ypra; pochwal sie co kupilas w motherhoodzie fajnego ;-) ja mam rozek, kocyk, pieluchy i recznik i jestem mega zadowolona z jakosci! kusi mnie jeszcze kojec....
 
Ja z motherhoodu mam pieluszki, reczniki i otulacz.. i tez jestem zadowolona z zakupow.
Chcialam kupic kojec, ale w sumie to zostalo jakies 10-12 tygodni do konca.. Obede sie chyba bez niego..
 
Izuniu gratuluje zakupu wózka :-)

Smile, a po co Ci teraz kojec? (abstrachu.jąc że wyraz ten zawsze kojarzył mi się ze szczeniaczkiem ;-)) niemowle będziesz w kojcu kładła, czy dla Antka?
 
reklama
Do góry