reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla maluszka , torba do szpitala

Uznacie mnie pewnie za zboczoną ale ja w naszych szpitalach uwielbiam ... zupy mleczne :D Zawsze biorę :D
 
reklama
Próbuję spakowac moją torbę do szpitala już cały tydzień........... w ogóle mi nie idzie ;( moze któraś też jeszcze nie spakowana? pocieszcie mnie..
 
Spokojnie Mycha, jak będziesz się musiała spakować w 5 minut wszystko weźmiesz ;-)

Marzena... jesteś zboczona... Prawdziwy perwers :-D
 
Próbuję spakowac moją torbę do szpitala już cały tydzień........... w ogóle mi nie idzie ;( moze któraś też jeszcze nie spakowana? pocieszcie mnie..
spokojnie ja też jeszcze nie mam spakowanej torby i w ogóle jeszcze wszystkich rzeczy do nich ani nie wiem co konkretnie mam zabrać
a o torbie na wyjście dla dziecka nawet nie wspomnę....;-)
 
To Kamcia ja nie chcę u Ciebie rodzić! Jak mlecznych nie ma to ja protestuję :p

Ja też nie spakowana. WCALE! Nawet laktatora sobie jeszcze nie wyparzyłam :) Jak mnie do szpitala wezmą to będę tylko telefon łapać i ładowarkę żeby mojemu potem dyktować co i jak ma spakować :) A jak zacznę rodzić to nawet lepiej trochę ruchu mieć w skurczach żeby biegać i się pakować :p:p:p
 
Ja niby tak "z grubsza" jestem spakowana już dawno, ale laktatora tez jeszcze nie wyparzyłam, nawet nie mam weny poczytać jak się go składa... nie mogę się za to zabrać:sorry2:
 
....a u mnie tez nic nie wyparzone ani laktator, ktory sobie spoczywa w pudelku--->bez polskiej instrukcji buuu,,,,, ani butelki ani nic... i nic mi sie nieeee chceeeeeee
 
No ja butelek nie będę do szpitala zabierać ale laktator tak, na wszelki wypadek. Kupiłam dzisiaj małą wodę mineralną do szpitala :D Więc jakby już spakowana jestem :p
 
reklama
a juz nieeeeeeeee wiemmmmmm co bede co mam zabierac a co nie pffffff
oooo wodo życia! :p no to gratki najwazniejsze masz :-D
 
Do góry