reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla maluszka

reklama
Cześć dziewczyny ja juz normalnie wysiadam z tymi wózkami miał byc deltim focus ale rączka się nie przekłada- miał byc mikrus ale jest ten sam problem teraz rozpatruje firmę ARO i tez nie mam pojecia- przeglądam wszystkie wątki ale nigdzie nie ma jasnej odpowiedzi - MAM DOŚĆ :mad: Zaznaczam, że tak do 1200 zł minie interesuje pojazd dla dzidzi
pozdrawiam
 
Mnie osobiscie bardzo podoba sie wozek firmy tako, mozesz zobaczyc na tej stronce www.tako.czest.pl
Kazdy ma inny gust. Moja kolezanka miala wozek firmy deltim i marudzila ze ciezko sie go prowadzi a druga znowu firmy mikado tez ciezki.
 
Agatko-dzieki za stronki ja tez napewno zajrze na nie. ;)
Ja dzisiaj znowu mialam dostawe ciuszkow dla maluszka, mam sporo spioszkow i sliczny kombinezonik na zime. I czapeczek tez troszke-jakie to wszystko kochane. :D


 
Mi osobiscie podoba sie wozek firmy Implast, w sklad wchodzi gadola, spacerowka, montowane nosidlo, ma skretna przednia os i wspaniale sie prowadzi, ma lekka, aluminiowa konstrukcje ale moim zdaniem wada jest nieprzekladana raczka (ale jest mozliwosc przelozenia samej spacerowki, nie jest to skomplikowane) oraz wysoka cena (jak dla mnie) jest to ok 1600 pln :(
Jeszcze dokladnie musze przejzec katalog wozkow Graco, widzialam spacerowki i sa super, tylko nie wiem czy maja rowniez glebokie...

 
Podziwiam Was dziewczyny, ja w domu nic jeszcze nie mam, na razie unikam kupowania czegokolwiek (przesadna jestem czy co ;)) Od siostry i kolezanki tez jeszcze nic nie chce zabrac, pomyslalam sobie, ze najwczesniej w marcu o tym pomysle :) na razie jestem na etapie ogladania. Wiem, wiem, ze co ma byc to bedzie ale nie moge sie jakos przelamac...

 
No tak impalst i graco sa fajne ale kurcze dla mnie troche za drogie a ten z firmy tako tez ma gondole i spacerowke no i kosztuje chyba mniej.
 
Heja!
Ja swojej dzidzi zrobiłam prezent na walentynki i dostała ode mnie podusie i kołderke oraz dwa komplety pościeli. Wszytsko jest przecudne i słodkie.
Nie wierze w przesady tylko w pozytywne myslenie, wiec nie boje sie powoli gromadzic rzeczy dla mojego maleństwa. Wole to robic sukcesywnie niz potem wszystko hurtowo ;)
Ale kazdy ma prawo robic jak uwaza ;)
Buziaki dla wszystkich brzuszków ;)
 
reklama
hehehe a moja mama dzisiaj wpadla do sklepu i kupila pare rzeczy, wlasnie byla wyprzedaz i mam znowu kolejne body,reczniczek z kapturkiem i pieluszki tetrowe. Ach ta mama. :laugh:
 
Do góry