reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

reklama
No ja chce szafę i półeczki, stolik i krzesełka mamy no i jeszcze komodę :-) Łóżko jeszcze nie wiem jakie, ale coś się znajdzie. Jak na razie nie planujemy zmian, bo będziemy czegoś szukać za rok, ale wizja już jest :-).
 
dziewczyny, ma któraś z was dla dzieciaczka łóżko pojedyncze z barierkami o wymiarach 90x200, bo szukam coś dla Mai, ale kiepski wybór jest :no:
macie może też pomysł na pomalowanie pokoju dziewczynki, jakiś wzór na ścianie, jak przykleić tapetę-nie chodzi mi o wytapetowanie całego pokoju? myślę o takich kolorach jak róże, fiolety, delikatny niebieski... pomysłów mi brak :-(
w nowym pokoiku - Garnek.pl w nowym pokoiku - Garnek.pl coś takiego mi się też podoba
:-)


Ja też szukam jakiegoś pomysłu na pokój dla dziecka a zwłaszcza na jego optyczne poszerzenie bo jest bardzo wąski. podoba mis ie ten pomysł z linka ;)
Ja kupiłam łożko z ikei tyle, że ma 165 cz a nie 200. Nie chcieliśmy takiego dużego KRITTER null - sosna - IKEA
 
My planujemy remont pokoju Tomka na jesień. Generalnie wylatuje wszystko prócz podłogi; koncepcja już jest- jasna, spójna baza (białe meble + prawdopodobnie 2 odcienie dość jasnego błękitu na ścianach). Masa kororowych ;) zabawek, chcąc nie chcąc i tak wprowadzi trochę haosu. Naklejek żadnych nie przewiduję, jedynie jakieś fajne obrazki z koparą etc. , czy wieszaczek.

Iza, ja też przekopuję się przez All w poszukiwaniu białego, drewnianego prycza dla Tomcia. Kilka opcji już namierzyłam, więc pewnie i dla Mai cos sie nada. Ja początkowo myślałam na białym Kritterem z I, ale opcja położenia się razem z młodym mogłaby chyba grozić jego zarwaniem... :/
Własnie weszłam na str I i jest tam napisane, że Kritter jest z litej sosny hmm.... Muszę podjechać i go pomacać jeszcze...
 
Ostatnia edycja:
fajne pomysły i wykonania można pooglądać na fotoforum w Leroyu,często tam kukamy i duży pokój robiliśmy wg jednego tam znalezionego pomysłu
moje dziewczyny maja pomalowany pokój na błękitno i w środku różowy,naklejek nie polecam bo szybko sie odklejaja i dzieci sie nimi bawią tzn.rogai nadrywaja a potem juz dupa blada lepiej samemu cos namalowac lub kupić szablon
 
dzięki dziewczyny za pomysły i inspiracje :-) piwonia, super stronka, na pewno mi się przyda przy wykańczaniu domu ;-) ja w sumie nie chcę aż tak bardzo inwestować w ten pokój, bo za parę lat się będziemy przeprowadzać :tak: chcę go jakoś odświeżyć i zrobić bardziej po dziewczęcemu ;-)
 
My planujemy remont pokoju Tomka na jesień. Generalnie wylatuje wszystko prócz podłogi; koncepcja już jest- jasna, spójna baza (białe meble + prawdopodobnie 2 odcienie dość jasnego błękitu na ścianach). Masa kororowych ;) zabawek, chcąc nie chcąc i tak wprowadzi trochę haosu. Naklejek żadnych nie przewiduję, jedynie jakieś fajne obrazki z koparą etc. , czy wieszaczek.

Iza, ja też przekopuję się przez All w poszukiwaniu białego, drewnianego prycza dla Tomcia. Kilka opcji już namierzyłam, więc pewnie i dla Mai cos sie nada. Ja początkowo myślałam na białym Kritterem z I, ale opcja położenia się razem z młodym mogłaby chyba grozić jego zarwaniem... :/
Własnie weszłam na str I i jest tam napisane, że Kritter jest z litej sosny hmm.... Muszę podjechać i go pomacać jeszcze...

Jakubka no my własnie mamy tego Krittera tylko że niemalowanego na biało tylko lakierowanego. Jest stabilne i śmiało mogę na nim leżeć z Hanią. Kupiliśmy do tego materac ze sprężynami.
 
No z naklejkami jest różnie tak jak z dziećmi.
Znajomi mają i ani Oluś, ani Kubuś nie zdrapuje.
Zuzia też nie drapie naklejki.
Chociaż na pewno są dzieci co muszą zobaczyć co to.
 
reklama
poza tym można teraz nabyć takie fajne naklejki, które można przyklejać i odklejać pierdyliard razy bez szkoda dla ściany :-)
 
Do góry