reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

reklama
malbertka, na jednej ścianie będzie roleta w paski Tapeta winylowa na flizelinie OSLO 42530 BN INTERNATIONAL - Tapety, Tapety i dekoracja ściany, Dekoracja w sklepach Leroy Merlin a nad nią kolor różowy-pastelowy Farba emulsyjna DESIGNER VF HM BECKERS, kolor: candy pink, Opakowanie: 50 ml (tester) - Farby ścienne kolorowe, Farby ścienne i sufitowe, Farby i lakiery w sklepach Leroy Merlin, na 3 pozostałych ścianach pastelowy niebieski Farba emulsyjna DESIGNER VF HM BECKERS, kolor: satin blue, Opakowanie: 50 ml (tester) - Farby ścienne kolorowe, Farby ścienne i sufitowe, Farby i lakiery w sklepach Leroy Merlin, na dzień dzisiejszy tak zdecydowaliśmy :-) kolory na stronie do końca nie są takie same jak w rzeczywistości. nie wiem w sumie czy ten niebieski będzie pasował, bo on jakos mi tak troszkę w zielony wpada?? a chciałam go dopasować pod np. niebieski stolik z ikea mammut
a na podłodze jasne panele są, coś w stylu sosny czy jakoś tak-nie pamietam jak się nazywały ;-)
 
Ostatnia edycja:
Malbertka nie wiem czemu inna cena ale wygląda że to to samo i są wymiary LIDL
a co waszej wcześniejszej dyskusji - ja bym zwróciła uwagę ze nie warto aż tak bardzo roletami się sugerować bo przecież je na noc tylko, no może trochę wieczorem jak szybko ciemniej...
no i radzę patrzeć zawsze też na praktyczna stronę - u mnie to oznaczało właśnie pas tapety na dole (bo farba już by nie wyglądała - przecież obijają się przy zabwie o ścianę, jakieś autka, łapki itp
i druga najważniejsza rzecz której nie miałam w poprzednim mieszkaniu i czego brak mi życie zatruwał to dużo miejsca na chowanie zabawek a ni ciągłe ustawianie ich na półeczkach...teraz wrzucam do szafy do szuflad zamykam drzwi i git ;) mamy teraz jak na mój gust trochę za kolorowo ale praktycznie, w miarę jak chlopaki będą podrastać to mogę kolorystykę trochę wyciszać...
 
Hej :-) Odsprzedam pieluchy Dada. Mały jest na nie niestety uczulony, a dziadek kiedyś zaszalał i kupił trochę przydużo
sorry2.gif
Mamy 4 paczki rozmiaru 5. Sprzedam za 19,99 za paczkę
biggrin.gif
Oczywiście nie sprzedaję tego tylko w opcji 4 paczek łącznie, jeśli ktoś chce kupić 1 to nie ma problemu :-) Odbiór osobisty w Warszawie, mieszkam na Mokotowie (dokładnie Służew), mąż pracuje na Ochocie (na Banacha) więc nie ma problemu, żeby on je podrzucił gdzieś w okolicy w umówione miejsce. Może być i jakaś stacja metra czy coś w tym stylu bo blisko mamy. Jesli ktoś jest zainteresowany to proszę o wiadomość na priv :-)
 
Dziewczyny jaki kupujecie rozmiar kombinezonu na zimę dla Dzieciątek??
Bo ja myślałam o 98 ale jak tak patrzę to 98 jest na 36 miesięcy i nie wiem czy nie przesadzę :confused:
 
Ja nie pomogę,bo Natka nam jakos drastycznie nie urosła i w związku z tym ma ocieplane spodnie z zeszłej zimy( wtedy kupiliśmy takie z regulacją ) także pozostaje tylko kurtka,która notabene wczoraj kupiłam ( na 86) i jest ok. Buty tez juz mamy na zime,kupiłam ze 3tyg temu buty na jesień i od razu na zimę. U Natki nie jest tak prosto butki dobrac bo ma wąziutką stopę i chodzi o to zeby jej nie "rozpciapciać";-):-). No i są takie: firma ANTYLOPA-świetne mają te buciki i na kazdą porę roku:) spory wybór,nooo i co najważniejsze skórzane a cena nie taka jak w Brtku,a jakościowo ekstra:). Za buty jesienne dałam jakoś 130 a za zimowe 140.Chce jeszcze dokupić takie typowe śniegowce ( bo w tym roku obstawiam,ze Natka juz bedzie chciała w śniegu szaleć)i juz widziałam fajne w Decathlonie.

A jak u Was z zimową wyprawką?
 
ja nie mam nic i chyba bedzie cieżko coś skompletować
musze poszperać jeszcze w piwnicy czy czegoś na chwilkę nie byłoby w piwnicy po starszych,bo na razie marnie widze zakupy,chyba że gdzieś na ciuchach cos mi wpadnie to wtedy zakupimy
 
Karincia - ja tam nigdy na rozmiary nie patrze - tylko na wymiary hehehe a na miesiące to już kompletnie...:-p


U mnie tez moze się uda nie kupować zimowej wyprawki.
Kurtałke kupiłam świetną w tamtym roku w lumpku za małą kasiorkę i czekała rok bo była za duza- ale żal było nie kupić - i teraz jest jak ulał. Spodni jeszcze nei wyciągałam, ale też coś mi się wydaje na oko, że powinna się zmieścić w te z przed roku.
I nawet póki co buty zimowe też jeszcze pasują...choć chyba wiem o jakich Natt mówisz - z decathlonu. Też widziałam tam fajne i strasznie leciutkie...
to te? Decathlon - obuwie buty sztyblety - [niegowce QUECHUA - WEASY QUECHUA - na spacery po [niegu w chBodne dni.
 
reklama
na śnieg wasze dzieciaczki juz gotowe? my robiłysmy z Julką przymiarki i niewiele musze kupic - kombinezon po kuzynie jeszcze ciut za duzy ale da sie dopasowac, kurtke rok temu miala za duza a teraz jest idealna, tak samo jak spodnie ocieplane, rekawiczki i szalik są. Zostaje ciepla czapa i butki no i tu mam problem... Jakie sniegowce mają wasze dzieciaczki? Jak najlepiej dobrac rozmiar?
 
Do góry