reklama

Wyprawka dla naszych listopadowych maleństw

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2014' rozpoczęty przez waniliowa-mama, 5 Marzec 2014.

1. waniliowa-mama

waniliowa-mama Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam może jeszcze za wcześnie na robienie wyprawki dla naszych dzieciaczków, ale na pewno nie długo będziemy mogły tutaj pochwalić się co kupiłyśmy dla maleństw.

2. Jagoda23

Jagoda23 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  3. reklama
  4. owca121

owca121 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Koleżanka poleciała mi fajną stronkę o składzie chemicznym produktów dla dzieci, prawdę mówiąc doznałam szoku jeśli chodzi o niektóre produkty Sroka o....: analiza

5. kirsza

kirsza Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    owca...fajna strona....ja od dawna czytam składy produktów spożywczych...NIC bez przeczytania nie włożę do koszyka...ale chemia...przyznam ze nie ogarniam tych nazw :szok:...ale może właśnie takie zestawie pomoże nauczyć się co kupować, np. od dawna kupuje w Rossmann szampon dla dzieci z serii baby dream i używa bo mąż i syn...ja nie mogę bo po nim włosów nie rozczesze ale widzę ze skład ma ok:)

6. owca121

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kirsza z tego co przejrzałam to większość produktów z Rossmann'a ma najlepszy skład, troszkę się rozczarowałam bo produkty które głównie używałam są kiepskiej jakości, trzeba będzie zmienić przyzwyczajenia :-)

7. iwo:)

iwo:) Moderator

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Owca - ja np. uzywam balsam do ciała Babydream fur mama i jest super a do tego cena rewelacyjna :tak::tak::tak:

8. Anita1990

Anita1990 [url=http://www.suwaczki.

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pochwale wam sie co kupilam ostatnio:) nie moglam sie powstrzymac

ImageUploadedByForum BabyBoom1398331417.366147.jpg

9. Mina29

Mina29 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Anita jaki fajny miś!!! przyda się z pewnością :)

10. reklama
  11. owca121

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Anita super miś :-)

12. gabiczek

gabiczek Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Poleć forum