reklama

Wyprawka dla naszych listopadowych maleństw

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2014' rozpoczęty przez waniliowa-mama, 5 Marzec 2014.

1. waniliowa-mama

waniliowa-mama Zaciekawiona BB

Witam może jeszcze za wcześnie na robienie wyprawki dla naszych dzieciaczków, ale na pewno nie długo będziemy mogły tutaj pochwalić się co kupiłyśmy dla maleństw.

2. Jagoda23

Jagoda23 Fanka BB :)

3. reklama
  4. owca121

owca121 Fanka BB :)

Koleżanka poleciała mi fajną stronkę o składzie chemicznym produktów dla dzieci, prawdę mówiąc doznałam szoku jeśli chodzi o niektóre produkty Sroka o....: analiza

5. kirsza

kirsza Fanka BB :)

owca...fajna strona....ja od dawna czytam składy produktów spożywczych...NIC bez przeczytania nie włożę do koszyka...ale chemia...przyznam ze nie ogarniam tych nazw :szok:...ale może właśnie takie zestawie pomoże nauczyć się co kupować, np. od dawna kupuje w Rossmann szampon dla dzieci z serii baby dream i używa bo mąż i syn...ja nie mogę bo po nim włosów nie rozczesze ale widzę ze skład ma ok:)

6. owca121

kirsza z tego co przejrzałam to większość produktów z Rossmann'a ma najlepszy skład, troszkę się rozczarowałam bo produkty które głównie używałam są kiepskiej jakości, trzeba będzie zmienić przyzwyczajenia :-)

7. iwo:)

iwo:) Moderator

Owca - ja np. uzywam balsam do ciała Babydream fur mama i jest super a do tego cena rewelacyjna :tak::tak::tak:

8. Anita1990

Anita1990 [url=http://www.suwaczki.

Pochwale wam sie co kupilam ostatnio:) nie moglam sie powstrzymac

ImageUploadedByForum BabyBoom1398331417.366147.jpg

9. Mina29

Mina29 Fanka BB :)

Anita jaki fajny miś!!! przyda się z pewnością :)

10. reklama
  11. owca121

Anita super miś :-)

12. gabiczek

gabiczek Fanka BB :)

Poleć forum