reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych listopadowych maleństw

Hej, widzę, że szalejecie dziewczyny :) ja jak na razie zakupiłam tylko śliczny kocyk :) ciuszków prawie wogóle nie będę kupowała, bo mam po mojej Julce wszystko schowane! Ja kupowałam jej wszystko nowe, nie miałam od kogo niestety dostać i rzeczy są w stanie idealnym! Maluszki wogóle nie niszczą rzeczy, więc już wszystko mam :) Za to mam już wybrany wózek x-lander, zostały jeszcze ręczniczki, pieluszki, kosmetyki, przewijak, pościel, butelki i kilkia innych pierdołek! łóżeczko mamy, leżaczek bujaczek mamy, sterylizator butelek i podgrzewacz również. Także ta ciąża to dużo zaoszczędzonych pieniążków!!! Ale i tak rajcuje mnie kupowanie każdej najmniejszej pierdołki dla mojej Amelci :) Szalejcie dziewczynki dalej, w ciąży nie chodzi się za często...:D
 
reklama
Kasik oto komoda i małe w nim niektóre zakupki :-)

DSC_0334.jpgDSC_0335.jpg
typowa ikeowska, ale praktyczna i nie droga:-)
 

Załączniki

  • DSC_0334.jpg
    DSC_0334.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 240
  • DSC_0335.jpg
    DSC_0335.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 250
No to opowiem moja mała historie. Mam dwuletniego synka. Druga ciąża była dla mnie zaskoczeniem :) Generalnie zapatrywałam się na to, zeby przez zycie przejsc z jednym dzieckiem (nie ukrywam ze dla wlasnej wygody, bo wiem juz ile roboty jest i wyrzeczen przy dziecku). No ale teraz juz niebawem bedziemy miec kolejna mala Kruszynke w domu.
W kazdym badz razie gleboko wierzylam w moj plan, ze Julek bedzie jedynakiem...
Sprzedalam wozek, lezaczek, jakies wyjsciowe ciuszki, na szczescie moja opieszalosc i lenistwo sprawily, ze nie wszytskie 'lepsze' ubranka zostaly sprzedane.

Z mezem 2 lata temu skonczylismy budowe domu - 2 sypialnie + duza garderoba.

A obecnie jestesmy w trakcie likwidacji garderoby i przenoszenia wszystkiego do szaf, ktore w koncu musielismy zakupic :)
W garderobie bedziemy robic dodatkowe okno dachowe, zeby ja doswietlic dla Kruszyny. Takze czeka nas gruby remont juz we wrzesniu. Musze kupic wozek, jakis lezaczek (bo to dobra rzecz). Generalnie zycie weryfikuje wszystkie plany. Z jednej strony to dobrze, bo dziecko bedzie miec wszystko 'swoje', co nie znaczy, ze nowe, bo raczej nastawiam sie na komisy. No i podobno razem dzieci sie latwiej wychowuje...Zobaczymy. Ale pewnie i tak bedzie ciezko...
 
widzę , że większość z Was ma poczynione już duuuże zakupy. Ja mimo, że mam już latka to jednak mało po nim rzeczy zostało. Zwłaszcza, że to chłopczyk, a teraz będzie dziewczynka. :-)
Wózek, leżaczek-bujaczek i kilka ubranet to wszystko co narazie mam :baffled:
Chyba powinnam się sprężyć i Was troche podgonić z zakupami? :-D

spodobała mi się póki co pościel. Może i którejś z Was przypadnie do gustu
7el POŚCIEL KROPKI GROCHY 90x120 róż turkus szary (4480612753) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
wolałabym żeby zamiast różu był fiolet ale niestety nie ma.

Poluję póki co na łożeczko białe. Chciałabym odkupić używane, bo wiem po synku że nie opłaca nam się nowego kupować.

I jeszcze ten kocyk... cudny mają wybór.:-)
LETNI KOCYK MINKY 75x100 Nowość KULKI SOWY metki (4456660815) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Witam przyszłe mamusie;)
W wolnym czasie szyję kocyki dla maluchów, przedszkolaków, firanki i pościele, całe zestawy.
Jestem mamą dwójki chłopców i wiem, ż jakość wykorzystanych materiałów jest bardzo ważna. Wykorzystuję zatem najlepszej jakości materiały.
Jeżeli chciałabybyście zerknąć na moje prace, coś zamowić serdecznie zapraszam, jestem na facebooku - Bąbel kids
Pozdrawiam Justyna
 
moje propozycje dla przyszlych mam ..

wozeczek 3w1
MamaSprzeda.pl - wózek Babyactive BALLERINA 3 + pościel 120x90 gratis!

lub cos z innej beczki

MamaSprzeda.pl - Wielofunkcyjny wózek Mothercare Trenton Deluxe

kazdy ma swoje wady i zalety ...

a tu kilka propozycji dla mam:
moja ulubiona sukienka:
MamaSprzeda.pl - Przepiękna sukienka ciążowa 44
spodnie dla kazdej przyszlej mamy pasujace do wszystkiego
MamaSprzeda.pl - Eleganckie czarne spodnie ciążowe roz 44/46
i najukochansza spodniczka ogrodniczka
MamaSprzeda.pl - sukienka dzinsowa długa, idealna na całą ciążę roz 44/46

mam tego wiecej w rozmiarze 44-46 ... przy zakupie 3 sztuk i wiecej pokrywam koszty przesylki :D
 
reklama
Anita1990 kupiłam identyczny kocyk :-) (z misiem)

a to nasza komoda-jeszcze nie kupiona,ale już wypatrzyłam ją.
 

Załączniki

  • kocyk2.jpg
    kocyk2.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 120
  • komoda.jpg
    komoda.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 126
  • rożek.jpg
    rożek.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 132
  • 2014-08-21-027.jpg
    2014-08-21-027.jpg
    11,1 KB · Wyświetleń: 135
  • przytulanka.jpg
    przytulanka.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 131
Do góry