reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych listopadowych maleństw

Anita to normalne ze tak szalejesz to Twoja pierwsza niunia :) ja w pierwszej ciazy dostalam od rodziny sporo ciuszkow ale i tak zawsze w sklepie cos mi w oko wpadlo i musialam kupic.A pozniej dziecko bylo np w body ubrane tylko raz bo wyrastalo szybko ;-) …. ale jak tu sie oprzec jak tyle pieknych ubranek jest! :)
Dobrze ze tutaj dostaje tzw.becikowe kolo 8 miesiaca to bede miala kase na wozek.
 
reklama
DSC05027.jpgDSC05032.jpgDSC05035.jpg

W koncu dodalam zdjecia ;-)
 

Załączniki

  • DSC05027.jpg
    DSC05027.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 101
  • DSC05032.jpg
    DSC05032.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 102
  • DSC05035.jpg
    DSC05035.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 91
Dziewczyny mam pytanko o"apteczke"dla malenstwa.
- sol fizjologiczna oczy-nos,
- czopki na goraczke,
- czopki glicerynowe,
- spirytus do pepuszka,
- cos na plesniawki ????
- masc np.bepanthen,
-wiadomo oliwka,zel do mycia lub mydelko,

CO JESZCZE ????:confused:
 
Dziewczyny mam pytanko o"apteczke"dla malenstwa.
- sol fizjologiczna oczy-nos,
- czopki na goraczke,
- czopki glicerynowe,
- spirytus do pepuszka,
- cos na plesniawki ????
- masc np.bepanthen,
-wiadomo oliwka,zel do mycia lub mydelko,

CO JESZCZE ????:confused:

sorka, ze sie wtrace, ale napisze co ja kupilam przy okazji:
nozyczki do paznokci
szczoteczka do wloskow
delicol - na kolke
aphtin - plesniawki
kosmetyki z rossmana, ogolnie nie polecam oliwki, ja kupilam cos do kapieli, na slonce, na odparzenia, i przeciw odparzeniom)
zasypka moze sie przydac
sol fizjologiczna jak wspomnialas
gaziki jalowe
platki kosmetyczne
patyczki do uszu
frida do noska i filtry
purelan 100 na sutki
octenisept- do pepuszka i na rany itd
tantum rosa
wit K i D
dla was tez polecam poklady do majcioch hartmann maxi i midi (siateczkowe majtki hartmann) i podklady na lozko do szpitala tez hartmann



poza tym jestem lipcowa mama, ktora nie miescie sie w dwie pary swoich spodni ciazowych, rurki i szerokie nogawki :happy2:
jakby ktoras byla zainteresowana to prosze pisac na priv :-D
 
reklama
Ja już w ciuszki zaopatrzona jestem, w czerwcu w gdyni są targi dla przyszłych mam i tam mam zamiar zaopatrzyć się w wanienke itp. :)
 
Do góry