reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych listopadowych maleństw

Ja jeszcze troszke musze dokupic ale czekam do 4 lipca az sie dowiem jaka plec dzieciatka bedzie :)
Targi fajna sprawa !:)
 
reklama
Tym bardziej, że na targach można kupić dużo rzeczy taniej :) a slyszalyscie dziewczyny o wózkach tako ?
wiem co to za wozki ale nie znam opini czy warto je kupic, wiec nie pomoge.Tu targow nie ma -a szkoda ale za to francuzi sprzedaja za grosze ciuszki po dzieciach na tak zwanych wystawkach.Co jakis czas na osiedlu pozamykane sa ulice i kazdy moze sie wystawic z czym chce i w wiekszosci sa to zabawki czy ubranka po dzieciaczkach.
 
Moj Gin powiedzial ze 23 czerwca powinnam dowiedziec się kto mieszka u mnie w brzucholu, nie moge sie doczekać.. :))!!
Dostalam juz piekny polarowy pajacyk od teściowki i normalnie sie poryczałam.. ach te hormony :))
 
Witajcie kobietki. Gdyby któraś Mamusia poszukiwała wózeczka i byłaby zainteresowana kupnem wózka 2w1 to zapraszam na adres: madziaczek20@tlen.pl. Mam jeszcze kilka wózków w bardzo niskich cenach. Oczywiście udzielam 24 miesięcznej gwarancji. Ceny wózków od 699zł.
 
hej
jestem majowka 2014 chce sie podzielic z Wami opinia na temat laktatora,bo pewnie ten zakup jeszcze przed Wami :tak: Ja mam Lovi elektryczny Prolactis.Jest od inny i moim zdaniem lepszy od tych dostepnych na reku z kilku wzgledu.Po pierwsze moze byc i laktatorem reczny i laktatorem elektrycznym :tak: Po drugie podczas odciagania pokarmu nasladuje on naturalne fazy ssania jak u dziecka tzn.najpierw szybkie ssanie w celu pobudzenia wyplywania pokarmu a nastepnie ssanie głebokie i efektywne.Po trzecie zapamietuje sile i rytm ssania,odmierza rowniez czas odciagnia pokarmu.Posiada zgrabna kosmetyczke w ktorej mozna go zabrac ze soba,ma tez w zestawie akcesoria do przechowywania pokarmu.
 
Pochwalę się co dziś zamówiłam dla mojej księżniczki. Paczka przyjdzie dopiero w piątek albo w poniedziałek
body 1.jpgbody 2.jpgbody 3.jpgcool-club-pajac-dziewczecy-3-pack-rozmiar-56-m-iext24793464.jpg
 

Załączniki

  • body 1.jpg
    body 1.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 77
  • body 2.jpg
    body 2.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 81
  • body 3.jpg
    body 3.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 72
  • cool-club-pajac-dziewczecy-3-pack-rozmiar-56-m-iext24793464.jpg
    cool-club-pajac-dziewczecy-3-pack-rozmiar-56-m-iext24793464.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Do góry