reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych listopadowych maleństw

Śliczne ubranka, ja też już kilka ubranek kupiłam a poza tym mam kilka ubranek po moich bliźniakach więc na razie nie będę szaleć za 2 tygodnie już będę w Polsce zrobię usg to się okaże czy dziewczynka czy chłopiec :-)
 
reklama
waniliowa piekne ubranka.
Ja z synkiem kupowałam w paczkach uzywane na allegro i tablicy i nigdy sie nie zawiodłam, naprawde mozna nieraz znależć wprost cudeńka. Nawet upatrzyłam sobie jedna oferte, w sumie tam jest wszystko co bym potrzebowała do 4 miesiecy kombinezony, bodziaki, spiochy, czapeczki itd, tylko dziewczyna chce za całosć aż 400zł. Ubranka sa naprawde piekne tylko nie wiem czy to juz nie bedzie szaleństwo, zwłaszcza że mam sporo ubrań po synku, które też by sie nadały, ale wiadomo róż to róż:)chyba maż mnie zabije ale ubrania sa cudne, wszystkie markowe i wygladaja jak nowe, nawet niektóre mają metki:-D
 
Maya25 warto poczekać i szukać aukcji na allegro, moim sposobem jest hasło : paka next i od razu pełno ubranek wyskakuje. Tym sposobem zamówiłam dwie paki ciuszków od 0 do 6 miesięcy. Często też sa bardzo tanie i licytacje słabo postępują. Za dwie wielkie paki zapłaciłam 200 zł a ciuszki nawet z metkami ;)
 
wiem wiem, tak robie jak szukam ubranek dla synka ale konretnie ta jedna paczka mnie zauroczyla i teraz mnie meczy,musze to jeszcze powaznie przemyslec,choc udalo mi sie jeszcze troche zbic cene:-)
 
Czasami można dorwać cudne perełki, mi udało się nowiutki kombinezonik z metkami na wyjście ze szpitala za 9,90 ;) co prawda jest malusi i nie wiem czy moja Misia z niego skorzysta, bo na 4,5 kg ale nie mogłam przejść obojętnie ;)
 
Ale Ci się udało, za takie pieniądze to sama bym brała:tak:Na pewno na wyjscie ze szpitala będzie idealny i się przyda:tak:
Pochwal się swoimi zdobyczami:)
 
wanilowa ale cudeńka, wszystkie mi sie podobają. Tylko ja z własnego doświadczenia wiem, że nie będe kupowała bodziaków z długim rękawem, z Antkiem mało ich używałam.

misia pewnie kombinezonik na 4,5 kg sie przyda, chyba, że zamierzasz jeszcze większego dzieciaczka urodzić;-):-D

Maya targuj sie, targuj, a jak sie uda to kupuj. Potem za nowy kombinezon bedziesz musiała zapłacić około 150 zeta.

ja jeszcze nic nie kupowałam, z resztą ja nie umien kupować przez neta, wolę na żywo. A że teraz leżę to zakupy muszą poczekać, a szkoda bo sezon wyprzedazy sie zaczyna. Ale szaleć nie będe bo troche ciuszkow bede miała. Po Antku wszystko oddałam sis, a teraz wróci do mnie i to z nawiązką. A jeszcze za chwilke rodzi moja siostra bliźniaczka. Jedna ma synka, u drugiej będzie córeczka wieć problemu nie będzie:-D
 
reklama
KasikN82 hihi mam nadzieję, że Misia będzie miała dość tradycyjną wagę, moja kuzynka niedawno urodziła 5 kg :) wszystkie ciuszki na 56 poszły w zapomnienie ;) pocieszam się tym, że takie klopsiki to rzadkość :D
 
Do góry