reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych listopadowych maleństw

Zrobiłam zakupy! AAAAAAAAAAAAAAA :-)
Kupiłam od razu cały komplet, wiem, że lepiej po jednej sztuce kompletować ale ja nie ruszam się z domu więc po jednej rzeczy na allegro to za drogo jak dochodzi przesyłka...

Wybraliśmy uniwersalny kolor, bo nie znamy płci...
http://allegro.pl/e-d-wyprawka-niemowleca-6-czesciowa-roz-56-mix-i4343348685.html

kolor 9. ECRU Kocham moją mamusię i tatusia

:)
 
reklama
misia wszystko sie okaże za kilka m-cy:-D. Ja znów miałam niewiele ubranek na 56 a synek urodził sie nieduży bo miał tylko 51 cm. I sobie kurczaczek pływał w 56 nie mówiąć o 62:-D

desou super, pierwsze zakupy za Toba, teraz to juz z górki pójdzie:tak:

owca a na jaki rozmiar będziesz kupowała tego kombinezonu?
 
owca jeszcze się nad tym nie zastanawiałam, ale jak urodzi sie o podobnej wadze i wzroście jak jego braciszek to 62 będzie stanowczo za duże. Mam po synku, jak nowy, z cocodrillo, ale na 74 dopiero
 
Kasik a jak duży był synek ? Właśnie się waham bo boję się że 56 założę kilka razy i będzie za mały, mój synek miał niby 54 cm jak się urodził a do tego jak będzie miało maleństwo więcej warstw to może być ciasno :eek:
 
Owca21 gdzieś wyżej pisałam, że kupiłam okazyjnie kombinezon roz. 56. Dziś podczas segregacji ubranek zauważyłam, że niektóre pajace są dłuższe od tego kombinezonu. Myślę, że lepiej kupić 62, to i tak będzie okrycie wierzchnie i starczy na dłużej. Ja w razie w i tak kupię 62, przyda się choć później ;)
 
Kasik a jak duży był synek ? Właśnie się waham bo boję się że 56 założę kilka razy i będzie za mały, mój synek miał niby 54 cm jak się urodził a do tego jak będzie miało maleństwo więcej warstw to może być ciasno :eek:

tylko 51 cm miał, i ubranka na 56 okazały sie za duże. Ale tak jak misia pisze chyba lepiej kupić 62, będzie na dłużej no i lepiej będzie sie ubierało
 
reklama
U mnie wyprawkowo pełną parą, białe ciuszki już wyprałam :) garderoba córeczki jest do 3 miesięcy zaopatrzona :)
 

Załączniki

  • 1403469827745.jpg
    1403469827745.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 68
Do góry