reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych listopadowych maleństw

waniliowa-mama

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Marzec 2014
Postów
31
Witam może jeszcze za wcześnie na robienie wyprawki dla naszych dzieciaczków, ale na pewno nie długo będziemy mogły tutaj pochwalić się co kupiłyśmy dla maleństw.
 
reklama
owca...fajna strona....ja od dawna czytam składy produktów spożywczych...NIC bez przeczytania nie włożę do koszyka...ale chemia...przyznam ze nie ogarniam tych nazw :szok:...ale może właśnie takie zestawie pomoże nauczyć się co kupować, np. od dawna kupuje w Rossmann szampon dla dzieci z serii baby dream i używa bo mąż i syn...ja nie mogę bo po nim włosów nie rozczesze ale widzę ze skład ma ok:)
 
kirsza z tego co przejrzałam to większość produktów z Rossmann'a ma najlepszy skład, troszkę się rozczarowałam bo produkty które głównie używałam są kiepskiej jakości, trzeba będzie zmienić przyzwyczajenia :-)
 
Owca - ja np. uzywam balsam do ciała Babydream fur mama i jest super a do tego cena rewelacyjna :tak::tak::tak:
 
Pochwale wam sie co kupilam ostatnio:) nie moglam sie powstrzymac

ImageUploadedByForum BabyBoom1398331417.366147.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1398331417.366147.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1398331417.366147.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 290
reklama
Do góry