reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla Naszych maluchów:) czyli co polecamy :)

Dziewczyny a czy możecie polecić jakąś nianię elektroniczna z kamerka? Monitor oddechu myślałan o babysense 5 lub 7
 
reklama
Dziewczyny, napiszcie coś o pieluchach bambusowych. Coraz częściej o nich słyszę, ale pojęcia nie mam, co to za "wynalazek".
Dla mnie to też super "wynalazek". Jest to normalna pielucha tak jak tetra tylko z tkaniny bambusowej, która ma właściwości antybakteryjne.Dodatkowo jest bardzo cienka i delikatna w dotyku i reguluje temp.tzn. w lato schładza zimą trochę grzeje. Dla mnie na lato to jest hit jako lekki kocyk, osłona przed słońcem albo nawet jako ręcznik, świetnie wchłania wodę. Polecam kupić nieco większy rozmiar np.100×100cm - starczy na dłużej.

A dla mam polecam rogal do spania, który może się później przydać jako rogal do karmienia. Albo poduszkę-kurę z LaMillou-u mnie się super sprawdziła. Świetny gadżet na wyjazdy, a pełni też funkcję ozdoby do pokoju dziecka jak już nie będzie potrzebny albo podkładka pod laptopa ;-)
 
A czy któraś używała pieluch wielorazowych? Jak to w praktyce wygląda? No i czy rzeczywiście zaoszczędzi się pieniądze?
 
A czy któraś używała pieluch wielorazowych? Jak to w praktyce wygląda? No i czy rzeczywiście zaoszczędzi się pieniądze?
Zaoszczędzisz bo kupujesz raz i używasz ciągle a pranie i tak robi się często przy maluchu
Ja używałam głównie pod kątem oduczania od pieluch, w takiej szybciej dziecko ma mokro i łatwiej przekonuje się do nocnika
 
Hej! Nie będę skrobać na głównym, bo i tak większość się nie dokopie :D myślimy nad dwoma wózkami: adamex barletta lub bebetto vulcano, macie jakieś doświadczenia?
I oglądając wózki używane zauważyłam, że większość osób sprzedaje wózki po ok. 9 msc i sporo nie używa spacerówki. Coś z nimi nie tak w wózkach 2w1? Czy lepiej kupić gondole + zwykła spacerówkę...?
:)
 
Hej! Nie będę skrobać na głównym, bo i tak większość się nie dokopie :D myślimy nad dwoma wózkami: adamex barletta lub bebetto vulcano, macie jakieś doświadczenia?
I oglądając wózki używane zauważyłam, że większość osób sprzedaje wózki po ok. 9 msc i sporo nie używa spacerówki. Coś z nimi nie tak w wózkach 2w1? Czy lepiej kupić gondole + zwykła spacerówkę...?
:)
Spacerowki w tych zestawach sa zazwyczaj ciezkie, do tego dochodzi coraz ciezsze dziecko i dla tego w większości rezygnuje sie ze spacerowki z zestawu i kupuje inna lżejsza[emoji854] sama tak zrobiłam, po okolo 7miesiącu mlody juz mial nowa, leciutka. Teraz kupuje wozek 3w1 uzywany ale spacerowke i tak juz mam inna.
 
A ja zawsze używam spacerówki od wózka 3w1. Mi zależy na dużej i wygodnej. Mam blisko las i taka sie lepiej jeździ. A poza tym nie mieszkam w wysoko i nie muszę jej nigdzie nosic.
 
Hej! Nie będę skrobać na głównym, bo i tak większość się nie dokopie :D myślimy nad dwoma wózkami: adamex barletta lub bebetto vulcano, macie jakieś doświadczenia?
I oglądając wózki używane zauważyłam, że większość osób sprzedaje wózki po ok. 9 msc i sporo nie używa spacerówki. Coś z nimi nie tak w wózkach 2w1? Czy lepiej kupić gondole + zwykła spacerówkę...?
:)
Ja kupiłam teraz Adamex Barletta New b4 i jestem w nim zakochana.
 
reklama
Do góry