reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla Naszych maluchów:) czyli co polecamy :)

@Silje1008 powiedz mi proszę jaki masz inhalator, bo do tej pory spotykałam się tylko z tymi co mają taki długi wężyk z maseczka. Ten Twój wygląda profesjonalniej:)

Kupiliśmy z mężem w superpharmie:)
IMG_5146.JPG
 
reklama
Popieram chuste u nas też się sprawdziła
Co do lipikar radzę uważać, mnie poleciła lekarka o ani ja ani syn ani siostra nie możemy używać, wręcz pali skórę, takie uczucie, więc niestety przy AZS może być problem, mimo że to produkt dla skóry atomowej szczególnie
Natomiast jak ktoś chce kupić to warto polować na promocje w ziko dermo, zwłaszcza zestawy żel plus balsam, za połowę ceny można trafić

Ooo nie wiedziałam o takich promo:) dziękuje:)
My nie mamy właśnie AZS, także cenna Twoja uwaga:)
 
Dziewczyny może z doświadczenia mi podpowiecie :) będę chciała zakupić przewijak dla maluszka, który chciałabym żeby był na komodzie, ponieważ łóżeczko i komoda nie będą stać obok siebie więc na komodzie będę mieć wszystko pod ręką: bobasa, przewijak, pampersy, kosmetyki.
U mnie będzie to komoda z ikea Malm, wymiar szer 80 i głębokość 48cm. No i wiadomo że przewijak jest dłuższy niż te 48cm. Czy któraś tak robiła i jak technicznie to rozwiązałyście by przewijak był stabilny?
 
Dziewczyny może z doświadczenia mi podpowiecie :) będę chciała zakupić przewijak dla maluszka, który chciałabym żeby był na komodzie, ponieważ łóżeczko i komoda nie będą stać obok siebie więc na komodzie będę mieć wszystko pod ręką: bobasa, przewijak, pampersy, kosmetyki.
U mnie będzie to komoda z ikea Malm, wymiar szer 80 i głębokość 48cm. No i wiadomo że przewijak jest dłuższy niż te 48cm. Czy któraś tak robiła i jak technicznie to rozwiązałyście by przewijak był stabilny?
Sorki dziewczyny pomyliłam wątki i chyba nie da się usunąć [emoji852]
 
Dziewczyny może z doświadczenia mi podpowiecie :) będę chciała zakupić przewijak dla maluszka, który chciałabym żeby był na komodzie, ponieważ łóżeczko i komoda nie będą stać obok siebie więc na komodzie będę mieć wszystko pod ręką: bobasa, przewijak, pampersy, kosmetyki.
U mnie będzie to komoda z ikea Malm, wymiar szer 80 i głębokość 48cm. No i wiadomo że przewijak jest dłuższy niż te 48cm. Czy któraś tak robiła i jak technicznie to rozwiązałyście by przewijak był stabilny?
Ja miałam wzdłuż komody przewijak i dzięki temu był stabilny, ale zobacz czy ikea nie ma tej nakładki na komode pod przewijak która by pasowała np od hemnes
 
Dziewczynki, polecicie jakieś leżaczki, bujaczki tylko nie takie jak babybjorn z górnej półki. Może jest coś tańszego.?
 
reklama
Wrzucam pierwsza wersję mojej listy wyprawkowej
Ja jeszcze dopisze to co wpisałam u siebie:
Masc na odparzenia np. Linomag
Masc na sutki np. Maltan
Muszle i nakladki laktacyjne np. Lansinoh
Kremy Uv dla naszych maluszków
Pieluszki bambusowe
Plyn do podmywania się po porodzie

Podklad-ochraniacz do materacyka
Przewijak
Mata edukacyjna
Monitor oddechu
Niania elektroniczna
Otulacz
Pojrmnik na zuzyte pampersy
 
Do góry