• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

reklama
Shenkoka przegródki fajne i dywanik też, potem będzie służył jako "karny jeżyk"

Sylvia ja biorę jasia, bo bez niego to ciężko mi spać

Kms ja też choruje na fioletowy Shaggy, ale czekam na ciut więcej gotówki;-)
 
Bardzo fajny wątek się wytworzył.
Moja babcia po moim chrzcie rozżarzyła węgle czy drewno w piecu kaflowym i okadzała nimi moje łóżeczko. Ponoć jak ręką odjął. Do dziś jestem grzeczna:-D.
:szok::szok::szok::-D:-D:-D pełnowymiarowe gusła :-D:-D:-D

Ja nie mam żadnych zabawek w zasadzie no nie licząc misia dużego i pluszowego szczurka:confused2: Ani grzechotki ani nic nawet karuzeli nie mam na łóżeczko:confused2:

ja też nie mam, oprócz kilku pluszaków i dwóch materiałowych książeczek z lumpka ;-) zobaczysz, dostaniecie tyle tego, że nie ma sensu kupować wcześniej :tak::tak:
 
U nas tez tylko miski,no i takie "duże"-klocki itp po J.ale grzechotek,gryzaków,karuzel -niet!!Może przybedą z gośćmi:-p:-D:-D

Przyznam się że trochę liczyłam na gości jednak muszę przyznać że ich dużo u nas nie będzie :-D:-D Ale zobaczymy, wydaje mi się że takie maleństwo przez pierwsze 2 tyg i tak nie będą one interesowały i jakoś później się je nabędzie:tak:
 
HAHAHAHA
Może małej dla urozmaicenia kupię nasutniki żeby miała na coś kolorowego popatrzeć zawsze tańsze od karuzeli :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Ale mi odbija normalnie chyba przedawkowałam dziś mleko i płatki:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Przyznam się że trochę liczyłam na gości jednak muszę przyznać że ich dużo u nas nie będzie :-D:-D Ale zobaczymy, wydaje mi się że takie maleństwo przez pierwsze 2 tyg i tak nie będą one interesowały i jakoś później się je nabędzie:tak:


Dokładnie tak jak piszesz maluch przez pierwsze dni nawet nie zwraca na to uwagi:tak:
a potem na pewno coś przywędruje do domku:tak::tak::tak:
My też nie mamy dla dzidzi żadnych zabawek bo trzeba dać gościom szansę po co mi kilka podobnych:sorry:
Mamy tylko taką huśtawkę
HUSTAWKA FISHER PRICE AQUARIUM @@H7184@@ OD SS (743243617) - Aukcje internetowe Allegro
dostaliśmy od mojego brata więc na początek wystarczy:tak:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry