Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Dziewczynki śliczne te kącicki Waszych maluszków... a powiedzcie, dzieci bedą spac w tym samaym pomieszczeniu co Wy, czy to sa oddzielne pokoiki dla maluszków?
;-):-):-)

no ale cóż jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma
Nasza Ninka też ma swój kącik w naszej sypialni i tak pewnie będzie przez dłuższy czas zanim czegoś nie wymyślimy bo nie chciałabym rezygnować z salonu ... ach te metraże w blokach....
żałuję że nie mieszkamy w szczecinie z moimi rodzicami bo tam nie byłoby problemu- oni maja mieszkanie 200 m2 więc luzik byłby a tu liptonno ale cóż jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma
![]()
nie stać nas na własne i mieszkamy z teściami a z dwojga złego to wolałabym z moimi rodzicami bo jeśli chodzi o klimat w domu to lepszy niż tu a warunki mieszkaniowe też o niebo lepsze bo chociażby prosta rzecz tam są 2 łazienki i 2 kuchnie więc można powiedzieć że jest możliwość zrobienia dwóch niezależnych mieszkań bo tak kiedyś zresztą było zanim rodzice wykupili to mieszkały tam aż 3 rodziny