reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

ja tak jak dentico zastaawiałam się nad tym coneco zenith... tymi fotelikami to taki problem że...:eek: za tą cene to nigdy sie dobrego nie znajdzie chyba:eek:
 
reklama
Izaa narazie jeszcze się mieści w nosidełko , w sumie to nawet jej jeszcze luźno , tylko nogi przydługawe ale może jeszcze te 4 mce wytrzyma:tak:


047..jpg046..jpg


A ja dziś wybrałam się na zakup jakiejś cieńszej czapki. Kupiłam dwie i dwie zamówiłam. Ale wielki jest wybór. A Julka chyba z 10 przymierzyła, podobało jej się .Śmiała się do sprzedawczyń :tak:. One były zdziwione że tak łatwo daje zdejmować i zakładać czapki. Rośnie mi mała zakupoholiczka. Ciekawe po kim :-D:-D:-D
 
Dentico u nas to samo, Lanka uwielbia przymierzać czapeczki a najgorsze, że w każdej jej ładnie i mama nie umie się zdecydować:-D:-D:-D
 
hmmmm od czego zacząć

Gratuluję wszystkim mamuśkom udanych zakupów :tak: to po pierwsze.
Shenkoka widzę, że wybralaś fotelik ABC, kiedyś własnie wklejałam tu do nich link :-) bardzo mi sie one tez podobają ale te w odcieniach, brązu i bezy (Dentico ;-)) do mieszkanka lepiej się mi wkomponują :-D super, że się sprawdził, kupiłaś w ciemno, czy widziałaś, go na zywca przed zakupem? I prośba jeśli mogę prosić prześlij mi kilka jego fotek (może tez w tej pozycjai ma max. rozlożonej), takie realne zdjęcia czasem inaczej/lepiej przedstawiają przedmiot niż te internetowe/sklepowe.

Co do fotelików to my jeszcze w tym temacie "zieleni" jeszcze na trochę ten co mamy (maxi cosi cabrio) nam starczy. Co do wózków to my spokojnie jeszcze wchodzimy do gondolki, Oldze jest wygodnie i jeszcze nie buntuje się, że świat musi w całości oglądać. Ale temat fajnej parasolki otwarty i namietnie przegladam internet w poszukiwaniu dla nas idealnego :tak::-) ale trzeba ruszyć doopkę i pojeździc po sklepach, bo ja też "na macanego" muszę pooglądać a przy opkazji to i pewnie temat fotelika się ruszy :happy2:

Co do zabawek to ja się przyznaję, że to mój nałóg, ciuszki już nie tak bardzo :happy2: trochę przystopowałam ale zabawek mój Robaczek to ma już ho ho.... przewaga własnie FP jest i garnuszek na klocuszek, hipcio/jeździk zjadajacy klocki, żyrawka z klockami sens, złówik z kólkami sens.....oj sporo tego a z maskotkowo/edukacyjnych dominują zabawki Lamaze no i FP. Oczywiscie, żeby nie było... kupuję sporo no ale wiekszość to używki (za to w naprawde świetnym stanie) upolowane w na allegro.
Allegro moim przyjacielem :-D:-D:-D

p.s. Dentico swietne czapeczki. Podoba mi sie ta szara, wczoraj widziałam w takiej dziewczyneczkę ok. 1,5 roczną świetnie wyglądała. Skąd takie cudo jesli mozna wiedzieć :) własnie przejsciówki nam brak
 
Ostatnia edycja:
KMS kupowałam w ciemno, bo miałam juz dosć szukania..zależało mi przede wszystkim na tkaninie..i to jest i to super!!! co do koloru..było mi to w sumie obojetne..fiolet bardzo ładny..a poza tym cena była ok - 299..podczas gdy gdzie indziej nawet 469...ceny z kosmosu..ale wiadomo płacisz za firme..

fotelik..jpgfotelik4..jpgfotelik2..jpgfotelik1..jpg

Amelkowa..dokładnie tak jak mówisz..fotelik to bardzo wazna sprawa, a często wybieramy jakiś bo ładnie sie prezentuje..co z tego skoro nie jest bezpieczny..ja własnie z uwagi na kiepskie testy nie zdecydowałam sie na inne klasy..wiem że fotelik 9-36 nam nie posłuzy dłużej niz 3 lata..potem kupimy znów cos innego..

smerfi bardz fajne te klocki

dentico urocze te czapeczki
 
Ostatnia edycja:
Smerfi, bardzo szybko Lenka bawi się klockami i jak długo, super :-)

A ja wreszcie trafiłam na odpowiedni gryzak. jupi!!! nareszcie. Mam już stado nieprzydatnych, beznadziejnych gryzaków.

Amelka dostała (od mamusi :-D) wcześniejszego zajączka - gadającego króliczka.
 
KMS kupowałam w ciemno, bo miałam juz dosć szukania..zależało mi przede wszystkim na tkaninie..i to jest i to super!!! co do koloru..było mi to w sumie obojetne..fiolet bardzo ładny..a poza tym cena była ok - 299..podczas gdy gdzie indziej nawet 469...ceny z kosmosu..ale wiadomo płacisz za firme..

Wielkie dzięki Shenkoka :-) prezentuje się naprawde fajnie. jeszcze troszkę Cie pomolestuję ale naprawde jesteś jedyna, która może mi pomóc :tak:jeśli moge prosić o wymiary siedziska tzn. wysokośc, głębokość i szerokość. I jeszcze czy tacka jest pojedyncza, czy ma zdejmowaną, taką dodatkową nakladana tackę. Jak dzwoniłam do hurtowni oferującej te krzesełka powiedziano mi, że jest tylko jedna, a na Waszych fotkach widzę dwa kolorki :happy2: no i czy sam podnóżek jest też regulowany, czy ma stełe ustawienie ? yyy chyba wszystko co chciałabym jeszcze wiedzieć o tym foteliku :-) z góry bardzo dziękuję
 
Kms ja kupiłam te czapki z firmy Broel, dziś trzecią do kompletu,.Są świetnie wykonane.;-)
Bardzo mi się Julcia w tej szarej spodobała

023..jpg

Shenkoka super fotelik, też ten ABC kupię:tak:
 
reklama
Hehehe nie ma sprawy KMS:
1. wymiary: wysokość - 51cm
głębokość - 30cm
szerokość - 30cm
mierzone starym metrem krawieckim ;)
2. Tacki sa dwie - słusznie zauwazyłas dwa kolory ;) - mozna regulować głebokość jej wsunięcia lub usunąć całkowicie i zawiesić z tyłu krzesełka
3. Podnóżek nie jest regulowany - chyba hehhe bo byc może jeszcze czegoś nie odkryłam (bo np. nigdzie nie mogłam znaleźc informacji czy głebokość wsunięcia tacki jest regulowana więc próbowalam juz na oryginale)
4. Podłokietniki można podnosić
5. Zdejmując tackę głowną zdejmujesz także blokadę pomiędzy nózkami - to wazne..niektóre foteliki maja ta blokade na stałe, co może byc niewygodne dla dziecka starszego
6. Regulacja fotelika - zmiana ułożenia siedziska i tacki - ruch jedna ręką, zaś zmiana wysokości oraz składanie - dwoma

heh fajna hurtownia, która nie wie co sprzedaje..

dentico - polecam :)
 
Do góry