• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

mamusia ja mam koleżankę, która kocha błękit, teraz wszystkie 3 ubierają się w błękity - ona i jej dwie córeczki - jedna 4 lata, druga 4 miesiące. Błękit jest piękny :-).
Ja też nie lubię różu.

A i ja pochodzę z mazowsza tu kiedyś była odwrotna kolorystyka, dopóki moda zachodnia nie zatrumfowała -dla niemowlaków różowy był dla chłopców (kolor jezusowy) a błękit dla dziewczynek (kolor maryjny;-)).

Ja nadal nic nie kupiłam, w sumie chyba dopiero po 22 lipca po następnej wizycie się zbiorę za kompletowanie wyprawki, jak wszystko ok będzie. Na razie mnie nie ciągnie, choć zaczęłam oglądać.
Ale fakt, że ja będę musiała najpierw sprawdzić co mam i co by trzeba było wymienić i mam nadzieję, że dużo nie trzeba będzie ;-). W sumie drugi chłopak a ja dla chłopaka już raz wyprawkę szykowałam :-p.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczonki wystawiłam na allegro ubranka które kompletowałam dla córci( jak wiadomo córcia okazała się synkiem) więc jeśli któraś byłaby zainteresowana to zapraszam do licytacji, ciuszki są naprawde prześliczne, aż żal sprzedawać no ale jak trzeba to trzeba. Fotki nie oddają całego uroku. Podaję linka

Zestaw dla dziewczynki 0-12 miesięcy.BCM!!! (665147742) - Aukcje internetowe Allegro

Luiza odp na priv i gg. Odezwij się ;-)
 
mamusia ja mam koleżankę, która kocha błękit, teraz wszystkie 3 ubierają się w błękity - ona i jej dwie córeczki - jedna 4 lata, druga 4 miesiące. Błękit jest piękny :-).
Ja też nie lubię różu.

A i ja pochodzę z mazowsza tu kiedyś była odwrotna kolorystyka, dopóki moda zachodnia nie zatrumfowała -dla niemowlaków różowy był dla chłopców (kolor jezusowy) a błękit dla dziewczynek (kolor maryjny;-)).

Ja nadal nic nie kupiłam, w sumie chyba dopiero po 22 lipca po następnej wizycie się zbiorę za kompletowanie wyprawki, jak wszystko ok będzie. Na razie mnie nie ciągnie, choć zaczęłam oglądać.
Ale fakt, że ja będę musiała najpierw sprawdzić co mam i co by trzeba było wymienić i mam nadzieję, że dużo nie trzeba będzie ;-). W sumie drugi chłopak a ja dla chłopaka już raz wyprawkę szykowałam :-p.
chłopca na rózowo-a fakt zamiast na czerwono bo zeczywiście w ikonografi czenwień jako kolor męczeństwa i bóstwa- któlowania(purpura)jest kolorem Jezusowym-nie wpadła bym na to by chłopca na różowo ubrac nawet jak bym ten kolor lubiła a tu niespodzianka
-ciekawa sprawa
ja wyprawki jeszcze nie szykowałam a dziewcze nigdzy nie jest100%pewne zawsze moze koazac sie chłopcem- tak mówi mój lekarz
a niebieski w takim razie uniwersalny
zo do kolorów moich ubranek to przewaza czern troche się czerwieni zdarza albo koszulka inna by mamy czernią nie denerwowac jak do niej jedziemy
https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/infekcja-podczas-ciazy-27807/#post3785891






 
reklama
Ja tez bralam go pod uwage ze wzglegu na atrakcyjna cene ale nie ma zbyt pochlebnych opinii w necie.. Ciezko znalezc cos fajnego do 1000zl..na szczescie mamy jescze troszke czasu;-)
ech a widziałyscie go w sklepie?
ja wybrałam Roana choc dziewczyny mówię ze któras oś lubi pęka i koła pękają-są pąpowane ale w sklepie wygląda na bardzo solidny oglądałam ten model w paru kolorkach i wszystkie były stabilne-1049zł!
Moze poprawili poprostu te wady!
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry