reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

Guziczek87

Pracująca mamuśka
Dołączył(a)
27 Luty 2009
Postów
2 055
Miasto
Poznań
Hej dziewczyny podejrzewam ze już kilka z was oprzeć się nie mogło i kupiło kilka rzeczy dla swoich maluszków:-) Tak wiec pomyślałam ze warto by założyć taki temacik odnośnie zakupów liczę tez na pomoć doświadczonych mam które moga nam pomóc co soe przyda i koniecznie zakupić a co jest zbędne.
 
reklama
Hej dziewczyny podejrzewam ze już kilka z was oprzeć się nie mogło i kupiło kilka rzeczy dla swoich maluszków:-) Tak wiec pomyślałam ze warto by założyć taki temacik odnośnie zakupów liczę tez na pomoć doświadczonych mam które moga nam pomóc co soe przyda i koniecznie zakupić a co jest zbędne.


oooooooo!!!!!! fajnie, że temat wrzuciłas, bo sama chciałam to zrobić :tak: nie jestem doświadczona, bo to moja pierwsza ciąża, ale pewne zakupy już zrobiłam. Parę ciuszków, kocyk i takie tam, powolutku zaczynam :-)
ciekawe jak inne mamy
 
No dziewuszki, też chcialam załozyc temat, fajnie że jest, ja już kupiłam komplecik: body kaftanik spodenki i czapeczka:tak::tak: białe z żółtymi wykonczeniami wiec razczej uniwersalne:tak:

I jedne body różowe nie moglam sie powstrzymac:-D:-D

I takie słodkie skarpeteczki niebieskie.... ale... z falbankami:-D:-D:-D:-D( nie żeby dla dziewczynki:-D:-D:-D)

Kocyk tez mnei meczyl ostatnio, ale próbuje sie powstrzymywac, dopoki nie poznam płci:tak::tak:
 
A ja zaczęłam od smoczków i butelek. Stwierdziłam, że muszę troszkę rozłożyć wydatki na kilka miesięcy. Z mojego doświadczenia wynika, że tak będzie najlepiej bo później jest troszkę zbyt duże szaleństwo ;)
Co do ubranek, to czekam na potwierdzenie moich przypuszczeń co do płci. Dopiero wtedy zacznę cokolwiek nabywać. Szczególnie, że muszę zgromadzić podwójne ilości ;). Ale przynajmniej wiem co mi się nie przyda. Na początek nie przydadzą się kaftaniki. Znacznie wygodniejsze są body, śpiochy, półśpiochy i pajace. No i kilka par skarpetek, nie dość, że na stópki, to jeszcze na łapki. Te ostatnie jeszcze chyba mam gdzieś w jakimś worku, po mojej córci. Dobrze, że mnie coś tknęło i nie wszystkie rzeczy po niej wydałam ;)
 
No, to na tym wątku będzie mnie niewiele :) Nie mam zamiaru kupować absolutnie niczego do 6ego miesiąca. Jestem przesądna, albo jak kto woli - ostrożna.
 
ja już też nie mogłam się powstrzymać - w Smyku było tyle malutkich śliczności, że po prostu nie mogłam wyjść bez zakupów ubrankowych ;) Zresztą niezależnie od tego jaka będzie płeć i tak chcemy tylko neutralne genderowo ciuszki, z przyczyn zarówno estetycznych, jak i praktycznych - przydadzą się prędko przy następnym skarbie, no chyba że po porodzie jeszcze zmienię zdanie ;)
 
Ja wiem że dużo ciuszków dostanę, dopiero wtedy dokupię to czego będzie mi brakować...
Na razie jeszcze się opieram szaleństwom zakupowym:-D
 
reklama
Ja tez jeszcze nic nie kupiłam ale to raczej z niezdecydowania...tyle tych rzeczy jest i po prosty sama nie wiem co bym wzięła:)Dziś idę na pierwsze zakupy:tak:
 
Do góry