reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

reklama
Justyna, ja mam koszulę do szpitala, którą kupiłam jeszcze w pierwszej ciąży, a że ładna, to sobie zostawiłam, nie chciałam paradować w tych szarych, wg mnie brzydkich worach, dla mnie powitanie dziecka na świecie, to WYDARZENIE, więc chciałam ładnie wyglądać i przyznam, że czułam się super w tej koszulce. To Alles Mama Azurro, niestety już praktycznie niedostępna, a szkoda, ale mam 3 sztuki kupione na zmianę, po pierwszym porodzie pamiętam, że strasznie się pociłam w pierwszej dobie i 2 razy się przez to przebierałam, a mąż na szybko robił pranie w domu i suszył :)
azurro11.jpg

co do nakładek, ja tym razem nie dam się namówić, po porodzie oczywiście personel radził wszystkim mamom koniecznie kupić nakładki Aventa, no to kupiłam i mój synek w ogólne nie chciał przez nie jeść, poradziliśmy sobie bez nich i tym razem też tak będzie :)
 

Załączniki

  • azurro11.jpg
    azurro11.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 27
u mnie własnie nie każą używać
ale mój mały jak się przysawał to mi zawsze oczy wychodziły z orbit
ja miałam na nawał pokarmu bo miałam tak nabrzmiałe piersi że nie było za co złapać tyle mleka a sutek płaski
no a jak przeszło to już było ok
 
To Alles Mama Azurro, niestety już praktycznie niedostępna, a szkoda, ale mam 3 sztuki kupione na zmianę, po pierwszym porodzie pamiętam, że strasznie się pociłam w pierwszej dobie i 2 razy się przez to przebierałam, a mąż na szybko robił pranie w domu i suszył :)
Zobacz załącznik 550882

Dla chętnych - widziałam takie na allegro jak poszukiwałam koszuli dla siebie:
Koszula ciążowa karmienia MAMA AZURRO Alles M/38 (3122966411) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
Ja oglądałam u mnie w sklepie bielizną- piękne, firmy nie pamiętam i bardzo podobne do tych- cena coś ok 40 zł z kawałkiem.....jak sprawdzę to powiemco za firma....gatunkowo rewelka....
 
Do góry