reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

reklama
Ja tak cholernie boję się tego wszystkiego co będzie po porodzie:-(. Nawał? A co to?:-D Miałam raz przez trzy godziny, na czwartą czy piątą dobę, mały wyssał pięknie i ...............koniec sielanki. Niektóre kobiety mają "śmietanę', mogłyby obkarmić cały oddział:tak:, nie wiem czy to geny, czy nastawienie psychiczne czy co? Bardzo chciałabym karmić piersią, ale co będzie to będzie;-).
Kasiu ja bujaczek mam z fischera, używałam go prawie od początku i dosyć długo, wiadomo że na samym początku długo nie może mały leżeć, chyba że zrobi się podkład stabilny, bo pomimo stopnia rozłożenia to jednak jest w połowie zgięcie. Ale ja sobie chwale, pożyczyłam kuzynce i to było dla niej wybawienie. Więc chyba dobrze służy dzieciaczkom:tak:
 
a zamierzacie chustować dziecko?kupujecie chustę? macie jakieś doświadczenia w tej dziedzinie-jaką chustę wybrać?

mama mnie urządziła-kupiła mi dziś 2 koszule w mieście takie "ciotkowate" ale mega wygodne i bawełniane a nie to co widzę te szare wory na allegro z polyestru-także wybrzydzać nie będę:-p
 
te bujaczki są świetne też taki posiadam, wszystkie znajome polecają mówią że nawet do 3 roku zycia im służył (zależało jakie duże i pomysłowe było dziecko :) ) ale z własnych obserwcji również polecam od pierwszych dni dla maluszka
 
Ja osobiście używałam nakładek, poczatki były trudne, ale się przemogłam i dzięki temu karmiłam dziecko piersią prawie rok ( później oczywiście juz bez nich), leżaczek tez polecam, świetna sprawa.....moje nie były takie wypasione jak te dostępne obecnie.....a chusta....sama nie wiem....:eek:
 
reklama
Co do bujaczkow, my mamy BabyBjorn i zaczelismy go uzywac dopiero, jak Q mial jakies 3-4 miesiace, bardzo sie sprawdzil.

ja chustowac bede, przy synku sprawdzily sie chusty LennyLamb, teraz na lato polecam elastyczne, sa przewiewniejsze niz tkane. Nosidlo tez mam po Kubie, ale to ewentualnie dopiero po 5 miesiacu, jak mala zacznie juz sama siedziec, mamy BabyBjorn Comfort i bardzo je polecam, ale tylko przodem do rodzica, choc ma tez opcje noszenia przodem do swiata, wg mnie to niezbyt zdrowe dla dziecka.
 
Do góry