reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

reklama
A Igorkowi się coś dzieje że sudocrem? Ja nie kupowałam ale mam taki fajny mały słoiczek na probkę ze szpitala. Jak się pojawią odparzenia to sprawdzę jak to się sprawuje.
 
Ja tam sobie chwalę sudocrem choć smarowałam raczej cienko .Teraz jest jakaś nagonka ,że niby wysusza strasznie skórę nie zauważyłam .Teraz też będę używać.
 
A Igorkowi się coś dzieje że sudocrem? Ja nie kupowałam ale mam taki fajny mały słoiczek na probkę ze szpitala. Jak się pojawią odparzenia to sprawdzę jak to się sprawuje.

tak, pojawiły sie odparzenia , jednak widze ze chłopców latwiej odparzyć bo jąderka "kleja sie do skóry" używam naprzemiennie z bepanthen.Ja smaruje codziennie, teraz więcej sika i jednak ta skóra bardziej jest narażona
 
u mnie sie nie odparzali , mały też sie nie odparza, ja nie uzywam sudokremu,
zarówno przy tamtych dzieciach i przy małym w spzitalu i moja lekarka mówiła mi, ze
sudokrem używa się doraźnie, nie codziennie
 
A ja nie polecam kremu na pośladki z hippa. Miał być taki cudowny i tyle go po sklepach szukałam a po dwóch użyciach czerwone plamki wyszły na tyłeczku mojego dzieciątka. Nawet położna jak go zobaczyła na szafce to pytała czy jestem zadowolona. Jak powiedziałam, że nie to stwierdziła że jak wiele osób i że to chyba jedyny bubel z serii hippa.
Na szczęście szybka zmiana kremu pomogła. Teraz używam tego co kupiłam za jakieś 5zł czyli kremu Babydream i jest spoko. Ale moim mistrzem póki co jest krem który robi sobie sam szpital. Niestety składu nie znam ale przy następnej wizycie u pediatry chyba o niego poproszę. Można go trzymać ok. 2 tygodni bo to full natural i później się psuje.

Colly ty masz z tej serii Babysanft? Mnie sie tez wydaje ze go sie powinno uzywac jak cos sie dzieje a nie na ladna pupe. Ja czekam na niego i kilka innych rzyczy z Pl z Hippa po przeczytaniu blogu Sroki.
 
i sie wkoncu zebrałam i zrobiam mój pierwszy kocyk w zyciu dla juniora
 

Załączniki

  • 20151007_155719.jpg
    20151007_155719.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 154
  • 20151007_155711.jpg
    20151007_155711.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 168
  • 20151007_155644.jpg
    20151007_155644.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 150
  • 20151007_155407.jpg
    20151007_155407.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 154
reklama
Dream dzięki :)
Miod na me serce nosilam sie z tym pare miesiecy i pomysł dojrzewał zmienilam koncepcje wczoraj :)
Sowki wyszylam ręcznie kolorową mulina.
Gruba dresowka zszyta z minky na lewych stronach zostawilam mala dziurke w rogu na wywrucenie na prawo :) potem przelecialam maszyna jeszcze (pikowanie sie to chyba nazywa) dookola i wsio :)
Dorobie jeszcze chyba podusie :)
 
Do góry