reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

Buba kosztują ok 300 zł :-) już szukałam hehe :-) zaoszczedze na innych rzeczach więc myślę że w materacyk zainwestuje :-)
 
reklama
Widzialyscie huśtawke graco sweetpeace? Bardzo mi się podoba zwłaszcza dlatego ze nie chodzi tak trzeszczaco jak nasz stary Fisher price. Wydaje się że ma bardzo łagodne kołysanie jak ruchy dorosłego. Pytanie tylko czy za bardzo się dziecko nie przyzwyczai do bujania
 
Szczęśliwa, fajna ta huśtawka! Bardzo mi się podoba :)
Moja Hanusia bardzo lubiła być w huśtawce. Spała w niej, bawiła się a ja mogłam np. spokojnie ugotować obiad, mając małą cały czas na oku. Miałam Bright starts, taką różową jak to dla dziewczynki ;) Gdy podrosła wolała odkrywać świat z pozycji podłogi i po prostu przestaliśmy z niej korzystać. Bez jakichkolwiek kłopotów. Nie martw się zatem, że się przyzwyczai bo dziecko szybko się rozwija i płynnie przechodzi w kolejny etap rozwoju :)
 
Nie wiem za bardzo gdzie podpiąć to pytanie. Używała któraś z was laktator lovi prolactiv? W necie same pozytywne opinie nie znalazłam ich jednak wiele i większość chyba od osób które dostały ten produkt na przetestowanie. Pytanie tylko na ile ta opinia jest prawdziwa
 
Szczęśliwa, ja używałam Lovi ręcznego i bardzo polecam! Najpierw kupiliśmy laktator elektryczny w Mothercare i był tragiczny więc w nocy M. pojechał do sklepu i przywiózł właśnie ten Lovi :) teraz też będę go używać.
Przypuszczam, że wszytkie modele Lovi będą OK.
 
Dziewczyny a co myślicie o poduszkach rogalach? Polecacie czy to raczej zbędny wydatek? Nie śpię na brzuchu i nie spałam wiec to nie problem, ale zastanawiam sie czy i tak by nie była pomocna?
 
Nie miałam, słyszałam że niby super, ale znowu siostra sobie kupiła i nie bardzo z niego korzystała, wiec jak nas dużo tak dużo opinii, ja się zastanawiałam żeby kupić do karmienia, ale jednak chyba zrezygnuje
 
Wrzucam wczorajsze łupy :) coraz bardziej różowo :) i super koszula do karmienia, ta koroneczka i dekolg bardzo elastyczne i cyc idealnie na wierzchu a nie jest taka wiela jak te na guziki. ImageUploadedByForum BabyBoom1430118993.377103.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1430119004.942315.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1430119014.260657.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1430118993.377103.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1430118993.377103.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 81
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1430119004.942315.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1430119004.942315.jpg
    55,9 KB · Wyświetleń: 78
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1430119014.260657.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1430119014.260657.jpg
    55,3 KB · Wyświetleń: 100
Buba super łupy ;) ja widziałam podobny kocyk tylko jakby w małe różyczki, hehe ale jednak zmieniłaś zdanie co do różowego ;p
Tez kupie taki kocyk albo wlasnie w te różyczki ;) jak juz płeć będę znała ;)
 
reklama
Do góry