reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

super! ja sie swojej i Zosi imprezki nie moge doczekac a to jeszcze ponad tydzien:( gdzie masz tak ladnie? w domu? super drzwi wewnetrzne gdzie kupione?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!

To nie u mnie, bo tak jak pisałam to przyjęcie było całkowita niespodzianka [emoji4][emoji177] myslalam, ze jedziemy po prostu jak zwykle na kawę do koleżanki [emoji16] żebym wiedziała to bym sie lepiej ubrała, bo założyłam na siebie wielki oversizowy sweter i leginsy, a dziewczyny i dzieciaki powystrajane elegancko [emoji85][emoji12] ale nie strój jest w tym wszystkim najważniejszy, wiec sama niespodzianka i tym ile pracy w nią włożyły wprawiły mnie w świetny nastrój [emoji4][emoji4][emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wrzucam kilka zdjec z dzisiejszej imprezy [emoji4] nie moge wszystkiego, bo na wielu sa zdjecia dzieciaków wiec nie chce, zeby w necie ladowaly [emoji6]

1477503674-ftr2aa.jpeg

1477504928-mtmosj.jpeg






Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
oj pewnie zacna imprezka była bo wygląda naprawde extra :D
 
Ja jestem wrazliwa tam na dole i ja np nie moge zwyklym zelem sie tam myc. Nawet jak moj maz myl sie "tam" zelem takim pod prysznic to potem jak sie kochalismy ciagle mi infekcje nawracaly. Jak zaczal myc sie zelem do higieny intymnej tym co ja to mi przeszlo :) Teraz w ciazy tylko raz mialam infekcje i mysle ze to po szpitalu (same wiecie jakie tam warunki, pelno bakterii wszedzie). Ja uzywam ziaja z korą dębu, lub lactacyd z kwasem mlekowym. Ale do szpitala naprawde wole szare mydlo ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam to samo.
Tylko plyn do higieny intymnej.
I moj tez musi bo pozniej mnie podwozie swedzi

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To nie u mnie, bo tak jak pisałam to przyjęcie było całkowita niespodzianka [emoji4][emoji177] myslalam, ze jedziemy po prostu jak zwykle na kawę do koleżanki [emoji16] żebym wiedziała to bym sie lepiej ubrała, bo założyłam na siebie wielki oversizowy sweter i leginsy, a dziewczyny i dzieciaki powystrajane elegancko [emoji85][emoji12] ale nie strój jest w tym wszystkim najważniejszy, wiec sama niespodzianka i tym ile pracy w nią włożyły wprawiły mnie w świetny nastrój [emoji4][emoji4][emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
please spytaj przy okazji jakiej firmy sa te drzwi! marze o nich!:) proste ale wlasnie przez to piekne

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Dziewczyny w jaki sposób ten tantuum aplikować będziecie w szpitalu Jakiś spryskiwacz czy jak?

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry