reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

reklama
hit. moj maz kupil swojej nienarodzonej jeszcze corce pierwsza rzecz (do tej pory ja kupowalam/zamawialam, a dzis sam z siebie przyniosl)... zgadnijcie co to jest???
miarka wzrostu dziecka ktora zaczyna sie od 80 cm!:))))
padlam ze smiechu! ale zamierzam go pochwalic mimo to!:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
hit. moj maz kupil swojej nienarodzonej jeszcze corce pierwsza rzecz (do tej pory ja kupowalam/zamawialam, a dzis sam z siebie przyniosl)... zgadnijcie co to jest???
miarka wzrostu dziecka ktora zaczyna sie od 80 cm!:))))
padlam ze smiechu! ale zamierzam go pochwalic mimo to!:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Hahahahaha!!!! Wazne, ze cos kupil!!! :D
 
hit. moj maz kupil swojej nienarodzonej jeszcze corce pierwsza rzecz (do tej pory ja kupowalam/zamawialam, a dzis sam z siebie przyniosl)... zgadnijcie co to jest???
miarka wzrostu dziecka ktora zaczyna sie od 80 cm!:))))
padlam ze smiechu! ale zamierzam go pochwalic mimo to!:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!

Mój kupuje tylko jak zobaczy, ze ma napis "I [emoji173]️ daddy" albo podobny :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój kupił buciki. Rozmiar 50 "new born" [emoji1] a przecież Hanka będzie miała pewnie od razu z 60 cm i duże stopy po nas. Ale też pochwaliłam tylko musiałam go uświadomić,że musimy wymienić na inny rozmiar bo nasza córeczka zapewne nie będzie miała tak maleńkich stopek :)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zawieszona.
Pozostaje dopieścić.. :)
PicsArt_11-19-11.10.jpg


♡ 38 tc jeszcze trzy tygodnie do spotkania z Lilcią ♡
 

Załączniki

  • PicsArt_11-19-11.10.jpg
    PicsArt_11-19-11.10.jpg
    51,1 KB · Wyświetleń: 722
reklama
hit. moj maz kupil swojej nienarodzonej jeszcze corce pierwsza rzecz (do tej pory ja kupowalam/zamawialam, a dzis sam z siebie przyniosl)... zgadnijcie co to jest???
miarka wzrostu dziecka ktora zaczyna sie od 80 cm!:))))
padlam ze smiechu! ale zamierzam go pochwalic mimo to!:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Z moim niech se piatke przybije.
My mamy kibel grajacy [emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry