reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

reklama
Co do chust to jestem w pozytywnym szoku że można teraz spokojnie nową kupić za mniej niż 200 zl. W poprzedniej ciąży myslalam o chuście ale wtedy wszystkie kosztowały 400 i wiecej... Albo źle szukalam. W końcu kupiłam jakąś używkę za 50 zl ale była taka gruba i ciężka, że spróbowałam ze 2 razy i się poddałam. Mam nadzieję że tym razem będzie lepiej. Bardzo liczę, że chusta mi ułatwi życie.
 
Zastanawiam się jeszcze nad wózkiem. Teraz moja córka chodzi juz dużo i na spacerze przeważnie idzie obok wózka. Ale na wycieczkach i dłuższych spacerach ten wózek się jednak przydaje. No i zastanawiam się jak to rozwiązać potem... W sumie do mojego wózka mam dwa podwozia, w jednym może być gondola, w drugim spacerowka ale to chyba niezbyt wygodne rozwiązanie...
 
Mojeboje a w którym to było roku? Ja noszę dopiero od 2014. Syna nie nosiłam nawet pojęcia nie miałam że istnieją

Wózek - to zależy od dziecka i spacerów. Moja córka w wózku tylko na dłuższe wyprawy.
 
Mojeboje czy za pół roku jak dziecko się urodzi, będziesz spacerować z oboma/obiema? To będzie zima. Może poczekaj trochę, zobaczysz, jak sytuacja ze starszą córcią. Na wiosnę to już w ogóle może być różnie, będzie mieć 3 lata.
Nasze dziecie rodzinne w lipcu skończy 3 lata a wózka nie widziało od... zeszłych wakacji (chyba, że na wyyyyjątkowo długie wyprawy, ale on akurat takie wyprawy przebywa samochodem lub MPK.

Może okaze się, że wcale nie jest Ci nic nowego potrzebne?
 
Mojeboje czy za pół roku jak dziecko się urodzi, będziesz spacerować z oboma/obiema? To będzie zima. Może poczekaj trochę, zobaczysz, jak sytuacja ze starszą córcią. Na wiosnę to już w ogóle może być różnie, będzie mieć 3 lata.
Nasze dziecie rodzinne w lipcu skończy 3 lata a wózka nie widziało od... zeszłych wakacji (chyba, że na wyyyyjątkowo długie wyprawy, ale on akurat takie wyprawy przebywa samochodem lub MPK.

Może okaze się, że wcale nie jest Ci nic nowego potrzebne?

Może faktycznie najlepiej przeczekam bo przez rok może się dużo zmienić.
 
reklama
Do góry