reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

Zastanawiam się jeszcze nad wózkiem. Teraz moja córka chodzi juz dużo i na spacerze przeważnie idzie obok wózka. Ale na wycieczkach i dłuższych spacerach ten wózek się jednak przydaje. No i zastanawiam się jak to rozwiązać potem... W sumie do mojego wózka mam dwa podwozia, w jednym może być gondola, w drugim spacerowka ale to chyba niezbyt wygodne rozwiązanie...
Bazyli też już praktycznie z wózka nie korzysta, więc nie zamierzam nic kupować. Ale jak się okaże, że na dłuższych trasach nie daje rady, to są takie przystawki doczepiane do wózka na których starsze dziecko może stać jak je nóżki bolą. Jak będzie problem z tymi spacerami, to właśnie coś takiego kupię dla synka. Są też takie, że starsze dziecko może siedzieć i one są dostawiane z boku, więc nie wiem, czy to bardzo wygodne, bo w takim wózku z dostawką zajmiesz szerokość całego szerokiego chodnika. Widziałam też dostawki pod spód wózka, ale wtedy to starsze dziecko jedzie niemal przy ziemi i mam wrażenie, że wdychałby wtedy wszystkie spaliny i kurz i w ogóle, to chyba niezbyt atrakcyjne miejsce do jazdy.
 
reklama
Mam tę przystawkę wbudowaną w wózek, czasem używamy.

Agucha wciągniemy cię tu w manę tkanin i będzie po tobie, uciekaj póki możesz hihih ;) ja zaczynałam od jednej, a teraz non stop sprzedaje kupuję sprzedaję kupuję :p
Ja jestem chętna tylko musicie mnie jakiś przekonać bo mnie się wydaje że.... Jestem za mała i dziecko z chusta mnie przewazy i się przewroce[emoji12]
 
Chusta ciężka nie jest więc nie przeważy. A jak dziecko weźmiesz na ręce to przeważy? nieeee ;)
Cały ciężar spoczywa na chuście i czujesz się trochę jak w ciąży, dźwigasz ale tego nie czujesz :p a jak wrzucisz na plecy to dźwigasz jak plecak :)
 
reklama
Do góry