reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla niemowlaka na lato

M
Nie znam żadnego 8 miesięcznego dziecka które by ładnie nosiło okulary przeciwsłoneczne. Już predzej się nimi będzie bawić i szybko je zniszczy.
Ale spoko, jak ktoś się uprze to niech próbuje. Zycze powodzenia.
Juz lepiej będzie żak wertować w czapeczkę


Tutaj nie chodzi o upór, a o zdrowie za które jako rodzice jesteśmy odpowiedzialni. Nie znam tez żadnego dziecka, które chętnie myje żeby i pozwala poprawiać po sobie lecz czy powinnismy „życzyć sobie powodzenia” czy uczyć dzieci i wyrabiać dobre nawyki?
 
reklama
Jeśli chodzi o okularki to jest taka firma Beaba, która produkuje okularki na taki materiałowy pas, żeby dziecko nie zdejmowało, ale kompletnie nie wiem jak dziecko sobie radzi z czymś na nosie w praktyce... a co do samego zakładania niemowlakowi okularków to czytałam, że są 2 szkoły- pierwsza, że oczy dziecka naturalnie muszą przyzwyczaić się do promieni słonecznych bez filtrów, druga- że należy dziecku od małego chronić oczy filtrem, stąd moje dylematy...
Moja corka zbytnio nie przepada, ale siostrzenice nosiły chętnie przed pierwszym rokiem życia :) znam te firmę, maja śliczny asortyment.
 
Tutaj nie chodzi o upór, a o zdrowie za które jako rodzice jesteśmy odpowiedzialni. Nie znam tez żadnego dziecka, które chętnie myje żeby i pozwala poprawiać po sobie lecz czy powinnismy „życzyć sobie powodzenia” czy uczyć dzieci i wyrabiać dobre nawyki?
Zmuszaniem wyrabiamy świetne nawyki i skojarzenia.
 
Tutaj nie chodzi o upór, a o zdrowie za które jako rodzice jesteśmy odpowiedzialni. Nie znam tez żadnego dziecka, które chętnie myje żeby i pozwala poprawiać po sobie lecz czy powinnismy „życzyć sobie powodzenia” czy uczyć dzieci i wyrabiać dobre nawyki?

Moje dzieci nie noszą okularów przeciwsłonecznych i są zdrowe.
Uwazam, ze wywiązuje się z rodzicielskiej odpowiedzialności.
 
Do góry