reklama

Wyprawka dla niemowlaka

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2010' rozpoczęty przez joasia89, 10 Luty 2010.

1. joasia89

joasia89 Mamusia Kamilusia :****

a kto nie lubi zakupow ? :-D chyba kazdy je uwielbia :-D ja narazie nie wychodze nigdzie na zakupy :-( ech ... ale mam nadzieje ze juz za jakies 2 tyg moze wybiore sie na zakupy :-D :tak: :p

2. meganne

meganne mamuśka

hehehehe no to udanych zakupów, my już w sumie wszystko mamy, ale jak jestem w sklepie to i tak nie mogę się oprzec i zawsze coś dokupię heheheh

Joasiu jeszcze kilkanaście dni i będziesz mogła nawet swojego bąbelka na zakupy zabrac..... szybko zleci.....:-):-):-)

3. reklama
  4. IKAx

IKAx lodóweczka

:tak::tak:ale dzidziolka masz juz przy sobie ja tez bym tak chciała:tak::tak:

5. MisiaM

MisiaM Fanka BB :)

Joasiu zawsze zostają zakupy przez internet gdy maluszek spi ;)

6. monikasia

monikasia Fanka BB :)

Ja juz tez wkoncu mam wszystko i te nieszczesna wanienke tez kupilam:-) teraz tylko na mala czekam:tak::-D

7. Nesca

Nesca Zaangażowana w BB

o a ja jeszcze bez wanienki... Myslami juz jestem na porodówce a nie w sklepach, także czort z wanienką, ja chce rodzić!

8. monikasia

monikasia Fanka BB :)

A mnie ta wanienka to juz tak przesladowala, ze szok:-D:-DWiec sama rozumiesz...
    Ja juz tez chce rodzic bo od jakihs 2 tyg o niczym innym nie mysle i spac nie moge:wściekła/y:

9. meganne

meganne mamuśka

chyba już byśmy wszystkie chciały, szczególnie że dzieciaczki już donoszone.....:-):-):-) tylko co u poniektórych ( jak u mnie) się im nie spieszy na drugą stronę brzuszka

10. reklama
  11. plastelinka5

plastelinka5 Fanka BB :)

dziewczyny,Wy zabieracie dzidzie w fotelikach czy w gondolkach?

12. MisiaM

MisiaM Fanka BB :)

W foteliku, ale my mamy fotelki z daszkiem wiec to tez inaczej.

Poleć forum