reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

czy ktoras z was moze polecic na zimę jakiś gruby kocyk? Taki naprawdę ciepły, "mięsisty"

Ja mam taki oto po synku:
Bobo Baby, Kocyk dziecięcy, 80x110 cm za 44,99 zł - Bobas - Świat niemowlaka - Smyk.com
wklejam link do smyka, bo ostatnio przeglądajac strony tam właśnie znalazłam taki sam. Jak dla mnie jest genialny, po 6 latach wciaż wyglada jak nowy, chociaż muszę przyznac że czesciej synek korzystał z większego nieco kocyka- oczywiście jak już podrósł..
W kazdym razie mam mały kocyk "wózkowy" z rynku i ten z linku, korzystałam z nich mniej więcej tak samo i na pewno ten z linku utrzymał się lepiej. Teraz nie kupuję grubszego kocyka dla córy, bo ten jak dla mnie jest super i póki dziecko małe to na pewno znów wykorzystam ten kocyk. Pewnie warto zobaczyc na żywo, bo czasem moze trafic sie gorszy materiał, ale ten mój jest bardzo miły, miekki, ciepły. Ja go polecam.!:tak:
 
reklama
A jakie okrycie kąpielowe polecacie? Miałam nie kupować, jednak chyba kupię.
Zrezygnowałam póki co z miękkiego przewijaka na drewniany przewijak, który mam w łazience, połozyłam gruby ręcznik. A jak będzie potrzebny przewijak to najwyżej dokupie później, W każdym razie doszłam do wniosku, ze okrycie bym kupiła, takie 100x100 bo chyba większych nie ma. Moze macie jakieś sprawdzone, nie chcialabym trafic na bubel, a ceny są rózne.
 
konwalijka ja mam takie: ty i my.jpeg
a kupiłam tu: OKRYCIE KĄPIELOWE TY I MY 100X100 FROTTE 6 wzorów (4762120963) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jest duże bo 100x100 super miękkie i bardzo mięsiste!!! jestem zadowolona bo kupowałam niestety w ciemno;-)
 

Załączniki

  • ty i my.jpeg
    ty i my.jpeg
    55,3 KB · Wyświetleń: 334
konwalijka - ja ma okrecia z baby ono ale 75x75 - niestety nie starczają na długo. Teraz dla Kuby mam 100x100 kupione w pepco i dla mnie są ok.
 
Tak wygląda moja wyprawka narazie. Czuje, ze jeszcze tego mało mamy, ale juz coś jest! ;-)
Kupiłam sobie w Rossmanie mały żel do kąpieli i malutka odżywkę do włosów, bo ja bez odżywki wyrywam sobie wlosy ;-)
Tantum Rossa do podmywania, bo i poprzednio pomagało.
 

Załączniki

  • 1415357701164.jpg
    1415357701164.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 889
Ostatnia edycja:
Witam kochane przyszłe mamusie :)
Jestem wrześniową mamą Małej Nastki :)
Poniżej zamieszczam linki do portali, na których można znaleźć coś dla Malucha bądź dla siebie w atrakcyjnych cenach :)

Bodziaczki, Pajacyki, Bluzeczki itp..
Przedmioty użytkownika chocolatequa - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Spodnie ciążowe, sukienki ciążowe itp...
Sandra Żyrardów • Ogłoszenia OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)
 
reklama
digi, zakupiłam to okrycie kąpielowe które polecałaś. Dzięki Wam za porady.

A ja nadal nie mam kombinezonu i na szczęście pogoda jest nie najgorsza więc w ostateczności w koc zawinę :) A tak na poważnie, przymierzam sie do zakupu używanego, tylko nie wiem jaki rozmiar. Namierzyłam z firmy f&f rozpinany wzdłuż obu nóżek, po całości na dwa suwaki, taki misiowy. Rozmiar 62, długość od ramienia do stópek to 56cm wdg sprzedawcy, czyli bez kaptura. I tak się zastanawiam czy nie za mały będzie. Moze mi cos doradzicie?

Czy kupowałyście ochraniacz? Na całe łóżeczko czy taki zwykły? Baldachim? Pościeli też jeszcze nie kupiłam....
 
Do góry