reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

reklama
Hej,
czy możecie mi polecić (lub odradzić) jakiś nawilżacz powietrza?
W sypialni nie musimy i nie będziemy włączać ogrzewania, stąd odpada klasyczny pojemnik na kaloryfer lub ręcznik...
Dzięki z góry!
 
To podobno jeden z "must have" przy noworodku w zimie... ale przyda się też dla nas - włącza się grzejnik i po spaniu przez suche powietrze.
Kama, wrzucisz nazwę i model?
 
Taki mam.czy jest dobry i jak sie sprawuje nie moge jeszcze powiedziec
 

Załączniki

  • 1418795239119.jpg
    1418795239119.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 140
Estranea, z tego co ja się wywiedziałam, o ile nie chcesz małej szafki, to najlepsze są te na ultradźwięki. O ile nie masz zwierząt. U mnie odpada ze wzgl na kota :/
 
Ja mam taki prosty, podstawowy. Spełnia swoją funkcję, ale jak odkrece mgielke na max, to stolik w obrębie nawilzacza jest mokry (kałuża).
 
reklama
Do góry