reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

reklama
To zacznę :)

Pewnie większość z Was nie ma takiego problemu, ale ja powoli nie mieszczę się w swój rozmiar 34 :no:
Oczywiście ubrania w sklepach ciążowych są jeszcze zdecydowanie za duże, ale trafiłam na fajne spodnie w H&M w dziale Divided.
Próbowałam znaleźć fotę w necie, ale nie ma...

To spodnie z dresowego materiału. Bardzo miękkie i wygodne. Polecam na poszerzające się bioderka :tak:
 
Ja rowniez nie mieszcze sie w wiekszosc dzinsow :p ale z pomoca przychodza legginsy no i inne materialowe spodnie a i uwielbiam spodnice dlugie ktore beda jak znalazl na cieple ale nie gorace dni :) ps. Jesli chodzi o H&M mysle ze tam mozna znalezc duzo fajnych ciuchow na okres ciazy
 
O tak w H&M zawsze mozna cos znalezc fajnego. Jest tam tez dzial dla mam, ale to na pozniejszy okres, gdy brzuszek juz jest wielki. W poprzedniej ciazy kupowalam ubrania w zwyklych sklepach tyle ze o numer wiekszy i bylo ok:happy:
 
Apropo zakupow to dostalismy w "spadku" po znajomych hustawke dla baby (chcieli oddac juz) no i maz przywiozl ja nie rozlozona wiec przyniosl w calosci. Wyszlo tak ze bedzie zapewne stala w salonie przez nastepne 7 miesiecy bo corcia buja i uklada do spania swoja lale i tak oto mamy dodatkowy mebel :p
 
A ja nie lubię H&M, wg mnie takie ściery trochę :confused2::sorry: Co do ciążowych, to się nie znam, może ten dział mają ok, ale podobno Happymum jest spoko ;-)
 
Na razie mieszczę się w swoje ubrania, choć przez to, że ciąża jest zagrożona i muszę leżeć, pokochałam dres. Teraz wychodząc z domku szukam głównie wygodnych, nie strojnych ubrań.
Jeśli chodzi o maluszka, to wszystko mam po córci. Zakupy zacznę jeśli okazałby się chłopak (oczywiście też bez przesady). Wczoraj miałam okazje kupić taką niby matę edukacyjną za grosze, więc się skusiłam :) Ale ciiii, bo mój mąż by mnie oskubał, że za szybko się nastawiam, po dwóch niepowodzeniach...
 
Ja polecam ten sklep

9fashion.pl - odzież ciążowa, moda ciążowa, ubrania ciążowe

może nie najtańszy ale za to piękne rzeczy i super jakość, ja całą poprzednią ciąże nosiłam jedne ich jeansy, miałam inne ale te prałam i zakładałam takie były wygodne a inne sobie leżały. Mimo częstego prania i ciągłego noszenia są nic nie zniszczone i czekają na wyjęcie z kartonu:-D. Bluzeczki też są super dwie miałam po szwagierce.
 
reklama
Do góry