reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

no wlasnie o to mi chodzi :) u mnie Amelka jadła co 7 godz ... chyba nie musze mówić co mi się działo z cyckami:confused2:kamienie! do tego jak wyciągałam ze stanika to sciany łóżko dziec wszyscy byli mokrzy w moim mleku tak pryskało...:eek:
 
reklama
Ja mam własne koszule. Do porodu mam całkowitą bez rozcięć ale muszę dopytać, w sumie to nawet nie pomyślałam żeby musiała mieć guziki bo jak rodziłam pierwsze dziecko to na chwilkę dosłownie dali mi dzieciaczka, o karmieniu nic a nic i zabrali, dostałam je dopiero rano, czyli caluteńką nockę było beze mnie. Punktów miał 10/10 więc w sumie nie wiem czemu tak. Poza tym mam na guziki zwykłe z jednym rzędem, na szybko kupowałam bo wybierałam sie do szpitala, no i jedną mam taką:Koszula nocna MUZZY ciążowa do karmienia L / XL (4597207965) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ulenka, piękny kącik. Jaką masz pościel? Czy to posciel czy kołderka? Fajne wzorki, a ja wciaż się jeszcze zastanawiam czy komplet pościeli czy kołderkę z jedną strona minky. Ja to słyszę tak: nie kupuj, przeciez dostaniesz jak się urodzi. No tak, ale wszystkiego nie dostanę. Mąz też tak troszkę dziwnie patrzy, jakby to było coś kosmicznie dziwnego, ze sie wyprawke szykuje.
 
konwalijka - no pewnie, że trzeba samemu pokupować ubranka i inne rzeczy. Przecież nie dostaniesz wszystkiego od rodziny czy znajomych. Z doświadczenia też wiem, że inni to kupują to co ładnie wygląda, a nie koniecznie idzie to w parze praktyczności czy przydatności. Wydaje mi się że jeden komplet pościeli warto mieć. Ewentualnie kocyk czy po prostu coś czym zastąpisz kołderkę.
 
reklama
Nasz prywatny tramwaj.
 

Załączniki

  • 1414534077253.jpg
    1414534077253.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 58
Do góry