reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

hehe no właśnie głównie o miejsce chodzi. Chcę mieć maluszka blisko łóżka a nie mam miejsca na łóżeczko. Tez pomyślałam żeby pieluchy kupowac przez internet , może na stronie producenta będzie nawet taniej, trzeba to sprawdzic :)
 
reklama
Icedal ja tez do lipca chcialabym miec juz wszystko. Generalnie wiekszosc mam po corce ale bede musiala pokupowac ciuchy bo moja corcia ma prawie same dziewczynskie [emoji1] no chyba ze jakas pizamka sie znajdzie. Ale to tez nie za bardzo bo moja cora z grudnia a ten bedzie letni[emoji1]
I tez chce cos malego na styl kolyski. Taki kosz na stelazu ale ja go chce do saloni. Mamy pietrowy dom wiec jak ja bede na dole to i maluch bedzie spal na dole a nie chce zeby wiecznie spal w wozku tak jak to bylo z corka. A na gore tez sie zastanawialam czy nie kupic na te pierwsze miesiace minilozeczka bi moja corka prze pierwsze dea miesiace nie chciala spac w lozeczku, chyba za duze jej sie wydawalo ale chyba jednak nie bede kasy wydawac i kupie tylko reduktor do lozeczka i mam nadzieje ze mlody bedzie chetnie tam spal.
 
Loveboiled a ile cie wychodzily piekuchh na amazonie? Ja nawet nigdy nie sprawdzalam..ale osttanio w tesco byly 2 paczki za 15 f kupilam emilkowi a moglam kupic tez malenstwu ale m mowi ze jeszcze beda przecenione a to te w kartonach tak tanio byly ;)
Nawet nigdy nie wpadlam nabto by pampki na necie szukac hehe.
 
Ja chce kupic kolyske ale m nie chce.. mialam przy emilku kupilam uzywke i jak ja zlozylisny to bujac nie mozna bylo bo skrzypiala strasznie.. ale ja chce kupic nowa tym razem.. m mowi ze to samo rozwiazanie i tez vedzie skrzypic..ale wtedy moge zwrocic chyba co ?
 
Na amazonie kupuje rozmiar 4+ za nie cale 20f i starczy mi na ponad miesiac. 4 paczki po 38 pieluch
 
Ostatnia edycja:
A jeszcze tak mysle.
Nie przesadzajcoe z pielucjami bo czasem dzieci uczulone sa..
 
Akuku ja akurat nie chce kolyski do bujania ale wiem ze mozna tez kupic np kosz wiklinowy zamiast kolyski i jest stojak bujany ale widzialam tez kolyski nie drewaniane ktore tez mozna bujac
 
reklama
Loveboiled tez sie nad tyym samym lozeczkiem zastanawialam. Super jest ze mozna bok zdjac i dziecko spi jakby z toba[emoji1] jakbym kupowala do nas do sypialni to to wlasnie. Ale jednak chyba zrezygnuje i jednak kupie tylko reduktor do lozeczka. Nie chce kasy tyle wydawac a wiem ze do salonu napewno chce kosz ze stojakiem to tez wydatek i tylko na kilka miesiecy
 
Do góry