reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

dziewczyny, macie karuzele dla maluchow?


ja wlasnie wc
zoraj kupilam skip hopa taka, ma moze ktoras? jesli tak, jak sie sprawdza?
Screen Shot 2015-08-25 at 22.34.07.jpg
 

Załączniki

  • Screen Shot 2015-08-25 at 22.34.07.jpg
    Screen Shot 2015-08-25 at 22.34.07.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 97
reklama
fisher-price-karuzela-ocean-wonders-od-eprezentypl.jpg

Anney ja dla jochy miałam taką. Kochał pomaranczową meduze czy co to jest...
 

Załączniki

  • fisher-price-karuzela-ocean-wonders-od-eprezentypl.jpg
    fisher-price-karuzela-ocean-wonders-od-eprezentypl.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 89
Love, hamak super! Jurek wsrawie zdjecia loli w nim.

Pupui fajny!
Zuza, ja wlasnie cos z kolorami chciałam, bo mała zaczyna (nie za późno??) sie interesować poruszającymi elementami.
 
Anney mojego jeszcze nie interesuje karuzelka ale jutro jeszcze raz spróbuje, ale jak mu pokazuje jakieś zabaweczki szczególnie wydające dźwięki to się patrzy.
Takie małe dzieci bardzo lubią czarno białe przedmioty :)
 
Anney mój też jesCze nie ma karuzeli ale już wodzi wzrokiem. Najbardziej zainteresowany jest jak rozmawiam przez Skype z kimś i go pokazuje, wtedy mały ogląda bacznie ekran komórki kto do niego mówi
 
Mój sobie upodobał ramkę na Zdjęcia na ścianie, ciągle się na nią patrzy, a starszak jak był taki mały to miał obraz w który ciągle był wpatrzony
 
reklama
Anney ja jeszcze żadnej ale będziemy mieć dwie bo był słaby przepływ informacji i dostaniemy od mojej mamy i teściów [emoji6] Od mamy już wrzuciłam kiedyś fotkę takie szaro czarno żółte sówki, a od teściów nie wiem.
 
Do góry