reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

ja mam sprężynowy materac dla Joschki z odpinana górna częścią (można prać ja się przemoczy czy zabrudzi). Też jestem zadowolona.
 
reklama
martuszka - my mamy gryka pianka kokos i sie sprawdzil, za chwile bedzie dla drugiej dzidzi bo w ogole nie zniszczony, tylko ja bralam taki grubszy 10 lub 12 cm juz nie pamietam, ale wiem ze w sklepach pokazywali mi tylko tak ciensze chyba 7 cm, a ja uznalam ze to malo i zamawialam przez internet
 
My mamy materac termoelastyczny i jest fantastyczny, łózeczko przystawione do naszego wyrka, bez jednego boku i czesto t ja na nim częściowo śpię , bo mały między nami sie rozpycha i powiem, ze wygodny bardzo :D
 
Ja tez miałam gryka pianka kokos i się sprawdził. Ewentualne siusiu zostały chyba w piance ;) bo pomimo wielu wpadek materac nie śmierdzi. Ważne, że można zdjąć pokrycie, wyprać w pralce i zawsze do wieczora było już suche. My mieliśmy zwykle łóżeczko z demontowanymi szczebelkami wiec służyło Ali do 2,5 roku. Teraz chyba też nie zmienimy strategii i dzidzia wyprowadzi się do swojego pokoju w wieku 3 miesięcy. Chociaż to wszystko będzie zależeć od egzemplarza ;) mnie się też bardzo podobają te kosze i kołyski, ale mamy kotka wiec boje się ze mógłby wskoczyć i przewrócić.
 
reklama
A ja się nakręciłam na chłopca i nawet jeśli urodzę dziewczynkę to w takim ubranku opuści szpital. A co!

IMG_0141.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0141.jpg
    IMG_0141.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 122
Do góry