reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Lilija ja pierwsze to ciuszki kupowalam bo nie moglam sie oprzec. No i mialam liste co potrzebuje z wyprawki i patrzymalam po sklepach i po necie, co, jak i ile kosztuje zeby chociaz miec juz wybrane i wiedziec ile kasy na to pojdzie. Jak pisalam ubranka najszybciej zaczelam kupowac a te wieksze i drozsze rzeczy zaczelam gdzies tak 2-3 miesiace przed porodem.
 
reklama
Lilija to od ciebie zalezy od czego zaczniesz, ja duzo szperalam w necie i jak akurat cos bylo na ofercie to kupowalam :) wiekszosc ciuszkow dostalam od kuzynki. A wozek i lozeczko jakos dwa miesiace przed porodem juz mialam
 
Cinamona - a że tak spytam osobiście.. Mąż jest hiszpanem?

Lilija - ja polecam najpierw rozejrzeć się po rodzinie i znajomych, może ktoś coś ma :-) chybaze chcesz wszystko swoje mieć.
Zrób listę rzeczy potrzebnych - są w necie przygotowane, możemy podpowiedzieć ewentualnie co warto a co jest przesada. I najlepiej patrz po promocjach np. PromoBaby.pl i kupuj co tańsze :-)
 
No pewnie jak każdy inny.. Ale to trochę inna kultura i język czasem może prowadzić do niedomówień. Choć nie wiem, nie znam się.. Zawsze mnie intrygowaly tylko historie takich małżeństw dwunarodowosciowych. Ale może kiedyś będzie okazja to nam napiszesz :-)
 
Ja tym razem wyprawkę zacznę od pieluch :) jak tylko będę wiedziała że wszystko z dzieciątkiem ok to zabieram się za kupowanie pieluch w promocji w rozmiarach różnych :)))) ubranka pozbieram po znajomych i rodzinie . Chciałabym mieć wszystko tak do 8 miesiąca ciąży bo potem będzie bardzo ciężko poruszać się po sklepach i wogóle, a tak to popiorę, poprasuję, poukładam i juz ;-) jakie kosmetyki dla maluszka macie w planie ?

Aaaa zamarzyłam sobie kołyskę dla maluszka :-) wiem że zbyt długo nie posłuży ale co tam
 
reklama
Icedal u nas na poczatek bedzie kolyska bo malo miejsca mamy, mamy nadzieje ze pozniej uda nam sie zmienic mieszkanie. Co do pieluch to ja kupowalam pod koniec zapas na jakies dwa miesiace potem na bierzaco zamawialam z interenetu.
 
Do góry