reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka do szpitala - czego Wam brakowało?

MarudaT

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2017
Postów
99
Dziewoje, mam już całą szablonową wyprawkę do szpitala (ubrania, wkładki, podstawowe kosmetyki etc), ale może jest coś co doradzicie zabrać bo Wam brakowało albo 'uratowało życie'? Jakąś mgiełkę chłodzącą/wodę termalną? kompresy żelowe takie ciepło/zimno? Doradźcie, doradźcie!
Pozdrawiam, Maruda
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pomadka nawilżająca do ust
słuchawki do telefonu (co by chociaż radia później posłuchać)
woda z "dzióbkiem"
nawilżane chusteczki
i aparat fotograficzny, by uwiecznić pierwsze chwile
 
Ja chwaliłam sobie poduszkę do siedzenia (wygląda jak koło ratunkowe), przy szwach i obolałym kroczu była wybawieniem :D
 
Mi się słuchawki nie przydały, nie było czasu i sił na słuchanie ...ale polecam jakąś gazetkę, co by oczy na czymś zawiesić.
Biszkopty jak najbardziej !!! Nie wiem czy autorka będzie karmić piersią - ponieważ po karmieniu się głodnieje i pić również się chce.
Obowiązkowo gumki do włosów jak się ma dłuższe...
Aparat jest zbędny, w erze tel. z niezłymi aparatami to zbędny ciężar.
Fajnie mieć swojego ''jaśka'', w niektórych szpitalach za poduszkę służy zwinięty koc.'Ew. rogal do karmienia - chociaż mi lepiej było zawinąć córkę jak naleśnik w kocyk polarowy do karmienia.
Ale ja jestem fanką minimalizmu,więc ...:-p co kto lubi. Na upartego można zabrać wszystko i nic ...
 
Myśle, że kosmetyki, koszule nocne ze trzy w razie poplamienia, majtki, podkłady, woda mineralna, odciągnąć do pokarmu tak na wszelki wypadek, gumka do wlosow, jakieś drobne. U nas np można oglądać tv, jest w sali tylko na monety, oczywiście nic za darmo.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry