reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka do szpitala

Witajcie,
Co szpital to obyczaj. Ja moją córeczkę rodziłam 5,5 roku temu na Rycerskiej. Tam nie było dostępu do pampersów. Teraz będę rodziła na Szopena, a tam ponoć oprócz chusteczek to dla dzidzi nic nie potrzeba. Chyba, że o czymś nie wiem.
 

Załączniki

  • 3Hqwp1.png
    3Hqwp1.png
    4,5 KB · Wyświetleń: 229
reklama
informacja dla tych które bedą rodzic w szpitalu w zgorzelcu!! dla dziecka należy tam miec tylko pampersy najmniejsze2-5kg, waciki jałowe, spirytus, chusteczki jednorazowe oraz krem albo puder do pupci! ach przydadza się jeszcze 2pieluchy tetrowe. Wszystkie inne rzeczy (śpiochy, kaftaniki, czapeczki itd.) zapewnia szpital:-)​

 
Mimo wszystko radziłabym wziąć kilka pieluch. Rodziłam w Pro-familii i tam je zapewniają (chusteczek nie), ale czasem się kończyły, a ja nie miałam siły iść do pokoju pielęgniarek...
 
Odkopuję. Czy ktoś wie co aktualnie potrzeba na wyprawkę dla mamy i noworodka do szpitala im. Chopina w Rzeszowie?
Położna mówiła że należy zabrać ze sobą tylko maść i chusteczki dla dzidzi a dla siebie to to co pisano wyżej :)
A człowiek jest maj. Pani dodala ten komentarz w styczniu.
Jeśli jest Pani po porodzie to mogłaby powiedzieć jak na prawdę teraz jest? Bo jestem przed pakowanie torby i chciałabym zasięgnąć opinii mamy która tam rodziła.
 
reklama
Tylko chusteczki i maść do pupy dla dziecka. Dla siebie koszule, kosmetyki, ręczniki, kapcie, klapki pod prysznic, kubek i sztućce. Opieka na Szopena super!
 
Do góry