reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka do szpitala

reklama
Najważniejsze zeby w razie W wszystko w domu było...chociaż niech ten mój Skarbik sobie siedzi w domku do pazdziernika ale będę spokojniejsza jak zakupki będą zrobione.
 
Przyszły już moje kreacje porodowe. czekam jeszcze na majtasy jednorazowe. Mam upatrzony szlafroczek i zastanawiam się jaki mam rozmiar kupić staników do karmienia?? Może ktoś poradzi?
 
Karola, jesli zamierzasz karmic piersia, to kup sobie stanik taki ciut wiekszy, niz teraz, bo po paru dniach od porodu bedzie nawal, ale to sie szybciutko unormuje i piersi beda mniej wiecej takie jak teraz. Proponuje staniczek rozpinany przy kazdej piersi, ale zwykly tez sie sprawdzi.
 
Ehm to jak teraz mam duże D to potem będę miała E:szok:??
A moze po prostu stanik rozpinany z przodu??
 
Ja bym Kaka na Twoim miejscu kipal taki rozm.stanika jak w tej chwili tylko zeby zbytnio nie uciskal.Tak szczerze to ja przy Wice mialam taki specjalny do karmienia i nie pamietam abym jakis wiekszy rozm.kupowala tylko taki jaki w danej chwili mi pasowal.
A tak na marginesie to u mnie akurat te specjalne do karmienia staniki sie nie sprawdzily wiec juz przy Matim mialam zwykly i teraz tez bo szybciej mi bylo wysunac piers dolem stanika niz bawic sie z tymi zapinaniami, ale ja Wam nie chce sugerowac bo Wam moze podpasowac ten dla karmiacych.
 
reklama
Ja mam też D ale zastanawiałam się nad takim w rozmiarze E dla mamy karmiącej.
Madziu, nie ma takiej potrzeby:tak: Kilka dni po porodzie piersi beda troszke wieksze, ale po tygodniu lub dwoch wszystko sie unormuje i beda takie jak masz teraz. Twierdze, tak jak Minisia, ze moze byc ewentualnie troszke luzniejszy pod piersiami
 
Do góry