• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyprawka do szpitala

reklama
Ja też nie zamierzam kupować specjalnego dla mam karmiących bo tak jak Minisia mialam normalny i nie było żadnego problemu z karmieniem dziecka.

Co do wyprawki to za pierwszym razem gdy odeszły mi wody to musiałam się iść pakować zamiast jechać od razu do szpitala (urodziłam 3 tyg wcześniej i nie mialam nic przygotowanego do szpitala!!),

teraz trochę jestem odważniejsza bo już kupiłam pampersy, chusteczki i jeden malutki komplecik tzn, śpiochy, pajacyk, body i czapeczkę dodam ,ze codziennie to oglądam i nie mogę się już doczekać.. ale narazie jeszcze się nie będę pakować



6c8ac34a9d.png

2ff2fcf6e9.png

888f779fe9.png
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry