reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka do szpitala!

No to ja jednak dorzucę jeszcze 10szt bo mam kupioną dużą paczkę Pampers premium care, jak braknie to mąż dowiezie.
 
reklama
Ja to w ogóle namieszałam bo kupiłam paczke małą Pampersa, małą Babydream i małą Dada i bedziemy patrzeć które na Olinkową pupcię będą najlepsze:-pDo szpitala biore jedną całą Pampersa plus chustki nawilżane (ja mam nivea baby) no i krem do pupy też z nivea.
 
fiolka jak Ty mnie zmusisz to ja Ciebie też. Ostatnio miałam ambitny plan spakowania sie na planie sie skończyło. i nadal nie kompletna ta moja torbA:cool:
noukie wow fajnie , że dają
misia dokładnie jak zabraknie to nam dowiozą
 
u mnie nawet pusta nie leży muszę przywieźć od rodziców bo u nich na strychu takie torby przechowuje.
 
Fiolka ja tez sie jeszcze nie spakowalam. Jakos mi sie nie chce. Moze pod koniec miesiaca...
Spakowalam tylko torbe z ciuszkami dla malej bo musze miec ciuszki na wszystkie dni pobytu w szpitalu, tutaj w ES w szpitalach prywatnych trzeba miec wszystko swoje, praktycznie nic nie daja.
Ale papmpersy mi sie juz nie zmiescily wiec wsadze do mojej torby - jak ja w koncu spakuje.
 
reklama
Do góry