reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

mój później w dzień juz miał bawełniane spodenki do np body z długim rękawem, ale zawsze patrzyłam żeby guma nie obciskała brzucha

mnie teraz strasznie kuszą te prześliczne sukienusie, zwłaszcza ze w smyku wszystkie przecenione, ale nie kupiłam :)
mam chyba jedną na okres 6-9 miesiecy od siostry ;)
 
reklama
Dziewczyny! Kupowałam dzis w aptece troszkę rzeczy do szpitala i do wyprawki i wszędzie wszyscy polecali aspirator do nosa Frida. Wcale się nie zagłębiałam co to i jak działa - wiedziałam do czego ma służyć i git.

Teraz w domu to cudeńko oglądam i jestem załamana... To jest obrzydliwe!!!!! No nie wyobrażam sobie siebie podczas użycia tego ustrojstwa! Fuj! A jak "kometa" poleci? Nie wiem czy nie oddam i zwykłą gruszkę nie kupię (bo tego do odkurzacza podłączanego też sobie nie wyobrażam).

:baffled::baffled::baffled:
 
Ede miałam takie same odczucia, ale muszę napisać, że przemogłam się i naprawdę lepiej się sprawdza niż grucha, przynosi ulgę dziecku jak ma katar, chociaż większości dzieciaków pierwsze użycia się nie podobają.
Jest tam takie zabezpieczenie z pianki, więc jakoś idzie. Do odkurzacza nigdy nie próbowałam podłączać.
 
Mam cofkę na samą myśl o tym... No nic. Na szczęście jest jeszcze mąż. Przekupię go jakoś w razie W.
 
u mnie mąż odciągał ale tylko dla tego że ja nie miałam takiej pary w płucach
Żaden glut nigdy za daleko nie poleciał bo po pierwsze tam jest filtr a po drugie straszną siłe w płucach trzeba by mieć ;)

e-de - jak przyjdą żygania i kupy po szyje to nagle gluty z nosa będą mały miki :rofl2:
 
reklama
Do góry