reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

reklama
cześć,
jestem czerwcówką 2013- odsprzedam nową (zapakowaną) butelkę Tommee Tippee 260 ml ze smoczkiem 1 i dodatkowo mam jeszcze jeden smoczek 1- też nowy
, Butelka 10 zł a za smoczek drugi 5 zł, jak w komplecie to ja pokryję koszt przesyłki
jak by się któraś zdecydowała to proszę o wiadomość na PW
pozdrawiam :)
 
Wybrałam do pielęgnacji serię Hipp Babysanft, i mam nadzieję że maluszek się nie uczuli i będzie nam służyła bo pachnie bosko :) i jest polecana no zobaczymy.

camelka- ja kupiłam stanik w takim rozmiarze jak mam teraz, narazie jeden jak sie okaże że będę karmić i cycole urosną to zakupię następne :D
 
Hipp jest bardzo dobry. Jedyną rzeczą na którą narzeka mój mąż, który kąpie Malucha, że płyn do kąpieli jest bezbarwny i nie widać ile się go leje.

A stanik ja mam dwa rozmiary większy a jak długo nie karmie, to i tak robi się przyciasny.
 
testując zakupione "sprzęty" w praktyce stwierdzam że u mnie hitem okazała się poduszka do karmienia poofi. Baaardzo duża pomoc. Mała dziamga sobie sama a ja mam wolne ręce do pisania :-):-):-)
 
lori mam prośbę możesz wstawić linka do tej poduszki do karmienia bo muszę jakąś nabyć a w sklepach nic mi nie przypasowało
 
Tez miałam poduszke do karmienia ale nam sie akurat nie przydała, i tak musiałam brać małą na rece i cycucha w druga, brodawke miedzy palcami. Nie było szans zeby mala ciagneła cyca bez mojego trzymania. nie wiem czy za duze cycki, czy za duze brodawki . Na szczescie jednak szybko sie nauczyła , polozna pokazała mi od razu po urodzeniu jak przystawiac i nie mialysmy zadnych problemow ani boli z tym zwiazanych , mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie :)
 
jeszcze z fajnych rzeczy to mąż zgrał mi aplikację na tableta i nie musze ciągle patrzeć na zegarek ile je i czy wystarczająco długo tylko kilkam sobie na tablecie z którego cycka karmie, czas sam leci i widze ile jeszcze musze dociągnać, na którym cycku dojadała etc super sprawa. Zwłaszcza w nocy gdzie człowiek nie kontaktuje, nie musze myśleć na czym skończyłam tylko sobie podglądam :)
 
reklama
Do góry