reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne zakupy dla naszych Maluszków

dziewczyny, u nas pampersy sprawdziły się, tylko od samego poczatku uzywałam 2- 1 były takie sobie... teraz juz przerzuciliśmy sie na 3 - są suuper!

laktatory ręczne- są do d..y, z wyjątkiem avent isis- ale i tak radziłabym kupić elektryczny!!

wkładki laktacyjne- penaten - dla mnie najlepsze, ale belli też są ok

bepanthen- najpierw okazał się lekarstwem na popękane brodawki, a teraz... używam do pupki od chwili narodzin i jest ślicznie różowiutka!

olejek linomag- dolewany do kąpieli ładnie natłusza skórę dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania oliwek

plantex - herbatka przeciwkolkowa- polecam- mała zaczęła po niej przesypiać całe noce

Pozdrwiam serdecznie.
sierpniowa mama małej Juleczki
 
reklama
:-) Witam,
Ja odkąd zmieniałam proszek z Loveli na Jelpa nie mam zadnych problemów z krostkami na ciele Jasia. Mogę go uczciwie polecić - zapewne nie uczula i jest bardzo delikatny dla skóry małego niemowlęcia.
Pozdrawiam

Dziewczeta a powiedzcie mi czy proszek do prania Jelp to jakas dobra firma ? ... chcialabym kupic i zaczac juz prac ciuszku Dawidkowi :)[/quote]
 
Witam wszystkie mamy!

To ja pamciaw z mam grudniowych 2005. Zaglądam do Was bo wystawiłam aukcję która być może Was zainteresuje. Mam do sprzedania nowy wózek Maclaren Twin Techno (model dla bliźniaków). Oryginalnie zapakowany. Chciałam kupić dla mojej córci na e-bayu niemieckim i kupiłam pojedynczy, a przysłali mi dla bliźniąt.....mogę im oddać ale koszty transportu i czas zanim mi kasę przeleją (już czekałam miesiąc zanim mi ten przyślą....) są takie że nie mogę czekać....muszę się go pozbyć jak najszybciej (bo potrzebuję wózka pojedynczego!) dlatego cena bardzo konkurencyjna. Serdecznie zapraszam na moją aukcję.

Oto link

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro


pozdrawiam

pamciaw
 
Cześć Mamuśki!
Chciałam poruszyć nowy temat związany z zakupem FOTELIKA SAMOCHODOWEGO dla naszych pociech. Niedługo będę musiała oddać swoje nosidełko wiec zastanawiam sie jaki fotelik wybrać.
Myślałam nad coneco 1key a Wy jakie macie propozycje? I czym sie kierujecie przy wyborze?
 
Kasiu...ja jestem jak najbardziej w temacie bo przedwczoraj kupiliśmy Amelii fotelik MAXI-COSI TOBI..kierowaliśmy sie przede wszystkim bezpieczeństwem dziecka no i wyglądem też trochę...kupowaliśmy na allegro, zapłaciliśmy 874 zł...już został przetestowany...Amelia wygląda w nim fantstycznie (jak królewna na tronie ;-):-D) i jest wręcz zachwycona że może sobie siedzieć i przez szybę ogladać świat...:tak:
 
A nas na wydatek 800zł nie było stać ale myślę, że dokonaliśmy dobrego zakupu fotelika... Ramatti Venus... cena ok 300 zł, ma atesty nie tylko te podstawowe, ale równiez ADAC, jesteśmy zadowoleni i Kubuś tez, siedzi wysoko i oglada świat przez szybę...
 
reklama
Wiecie jednak przy drugim dziecku jest znacznie lepiej. Ja Kubusiowi nie musialam kupować łóżeczka, wózka czy fotelika. Poprostu odziedziczył po starszej siostrze. I to nie dlatego, że nie chciałam mu kupić, tylko teraz wiem, że te wszystkie rzeczy szybko przestają być potrzebne i szkoda pieniędzy skoro już raz kupiłam i są w dobrym stanie. Dla Kubusia musiałam i muszę nadal kupować ciuszki, bo po dziewczynce mu nie założę:eek::rofl2:;-)
 
Do góry