reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WyPrAwKa i niezbędne rzeczy dla naszych bobasów..

WOW WOW WOW
poprostu WOW

ja będę szaleć po becikowym dopiero
na początku będzie spał w wózku
przewijać go bede na łóżku
heh
 
reklama
baldachim to niezbyt praktyczna rzecz,zbiera sie kurz! dość droga ta pościel,ja mam feretti za 195 zł 5 częsciową i jest zarąbista,a przybornik to dla mnie zbytek,rożek zaś kupiłam osobno!
 
A mie się ta pościel strasznie podoba, tylko: bez baldachimu i bez wypełnień bo te mamy Maciusiowe. A przybornik mi akurat by sie przydał.
 
Ale wam zazdroszczę tych zakupów dla bobasów. Ja niestety już mam wszystko czego mi trzeba - jeśli chodzi o ciuszki. Jeśli będę kupować coś nowego to chyba tylko pampersy hehehe.
 
reklama
ja kupiłam z kotkiem i pieskiem :-) właśnie uprałam i byłam bardzo niezadowolona, bo okazało się, że będę musiała oddać mamie do poprawki. Dużo szwów puściło i miałam mnóstwo farfocli, a prałam w 40st i wirowanie miałam na 200 obr własnie po to żeby nie zniszczyć.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Na szczescie moja mama ma overlok i bedzie można poprawić te szwy.
A poza tym pościel jest cudna i bardzo miła w dotyku. Polecam bardzo mimo, że jest droga, to warto kupić, tylko sprawdź wcześniej szwy ;-)
 
Do góry