reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WyPrAwKa i niezbędne rzeczy dla naszych bobasów..

joasiah no właśnie to cenna rada dzięki .....jak czytałam Twojego posta to chciałam właśnie to napisać ale zapomniałam .....

Yulkana a w moim przypadku bardzo często się sprawdza "droższe znaczy lepsze" ...to oczywiście moje zdanie !!!!!!!!!;-)
 
reklama
hmmm...a propo wózków...Mi rodzice obiecali ten zakup..tato - jak sie urodzi syn, bo wtedy niby jest "prawdziwym dziadkiem" a nie mężem babci:-p , mama - kiedy córka, bo niby będzie "prawdziwą babcią" a nie żoną dziadka;-) ..w każdym razie tak czy siak, napewno będą pytać mnie o zdanie, jaki bym chciała ten wózek..a ja Żółtodziobem w tej kwestii jestem:-( :zawstydzona/y: :-p ..Zupełnie nie wiem, które są wózki dobre i praktyczne..:confused: :zawstydzona/y: Macie jakieś stronki ze sprawdzonymi modelami..???:confused: Będę wdzięczna:-)
 
I jeszcze nazwy fotelikow....myśle ze jak sie je wpisze w wyszukiwarke to sie otworzą stronki:
www.bebecar.pl Easy Maxi SP cena oklolo 640 zł
Logico S Graco cena 450
FirstConfort Renolux cena 450
CabriolFix Maxi-Cosi 550 zł
----------------------------------------------------------------

Mars Comfort Rematti ok269 zł
Leonardo Delti ok 599
Baby Safe Plus Romer ok 560
Huggy Inglesina 390 zł
Ion Concord ok 630 zł
Bobbiway Implast ok 385
Rebel Pro Jane ok 389 zł
Pioneer Alu Plus Coneco ok 195 zł

 
No ja też zaczynam rozglądać się za wózkami i podoba mi się Implast Bolder.
Chyba przy nim zostanę, chociaż jeszcze trochę czasu mam.
 
No ja też zaczynam rozglądać się za wózkami i podoba mi się Implast Bolder.
Chyba przy nim zostanę, chociaż jeszcze trochę czasu mam.


Mausi to mamy ten sam typ wózka na oku, jeszcze jest drugi model Implastu - Volant, mnie osobiscie podoba sie trojkolowiec. Dodatkowym jego atutem jest to ze gondolka nawet ma regulacje.
Ostatnio widzialam tez Deltim - X-lander i powiem ci ze chyba jest z lepszego materialu. Na dzien dzisiejszy to dwa moje typy.

Poprzednio mialam wozek Polak Orion - niestety okazal sie wielka pomylka, po przelozeniu raczki do tylu ciezko sie go prowadzilo, wiec spacerowke kupilam Chicco i jestem zadowolona, pewnie drugi moj potomek tez bedzie z niej korzystal bo jest lekka i idealna na podroz wazy tylko 4,5 kg.

Co do drozszych wozkow to sie troche zawiodlam, bo podobal mi sie Quinny Spedi ale nie ma niestety na wyposazeniu barierki ochronnej do spacerowki wiec napewno go nie kupie.
Chicco wielofunkcyjny wyglada jak wanienka i mi sie nie podoba.
Bebecar ma za wysoko ulozona spacerowke i jest w niej malo miejsca.
Poza tym nie mam zamiaru wydac okolo 3 tys. na wozek (z fotelikiem).
To tylko zaledwie 3 lata a i tak zazwyczaj potem kupuje sie spacerowke mini.......
 
reklama
katharina tak jak pisałam wcześniej ....łatwiejsze zadanie przy wyborze wózków ...macie Wy doświadczone mamuśki.Wy dokładnie wiecie czego szukacie a my "żółtodzioby " raczej kierujemy się estetycznymi walorami sprzętu.....Na szczęście mamy jeszcze czas i możemy skorzystać z Waszego doświadczenia .....:-)
 
Do góry