reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka lipcówek

reklama
Też myślałam o butelkach firmy MAM ale muszę sprawdzić do jakiego laktator poza ichnym pasują. Bo bym chciała taki na dwa cycki
 
Też myślałam o butelkach firmy MAM ale muszę sprawdzić do jakiego laktator poza ichnym pasują. Bo bym chciała taki na dwa cycki
A to musisz miec kompatybilne?

Sciagasz do butelek z laktatora a potem przelewasz albo do mrozenia do woreczka, albo do butli do karmienia od razu. Przynajmniej ja tak robilam i nie funkcjonowalo to zle.
 
A to musisz miec kompatybilne?

Sciagasz do butelek z laktatora a potem przelewasz albo do mrozenia do woreczka, albo do butli do karmienia od razu. Przynajmniej ja tak robilam i nie funkcjonowalo to zle.
Nie chce się bawić w przelewanie w środku nocy
 
Weeeez!! Potrzebuje fajnej wkladki do spacerowki[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] co masz w ofercie? Rozmiar nietypowy- 30 szerokosci[emoji23]
Ja uszyję w zasadzie każda,tylko wymiary mi potrzebne. Nie szyję na zapas, tylko pod konkretne zamówienie,bo nie mam gdzie tego trzymać;). Najlepiej mi schodziły dwustronnie bawełniane, bo to do pralki i spokój;) ale szyłam też z weluru np j bardzo fajnie wyglądają:)
 
reklama
Do góry